Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Молодіжне середовище: проблеми і перспективи

21 березня 2012 року Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації проведено нараду - семінар на тему: «Основні засади профілактики правопорушень серед учнівської молоді» для спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, заступників директорів з виховної роботи  професійно-технічних та інтернатних навчальних закладів області.

В семінарі взяли участь заступник начальника Головного управління освіти і науки С.В.Горбаньова, начальник   відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області Ж.С.Ахіджанян, начальник служби у справах дітей І.А. Конончук, головний  спеціаліст  Головного  управління  юстиції Ю.М.Козаченко, завідуюча обласним центром практичної психології і соціальної роботи К.М.Муліка.

Учасники семінару мали можливість розглянути актуальні проблеми правової освіти та виховання школярів    на сучасному етапі, ознайомитись з особливостями  здійснення соціально-психологічного супроводу підлітків з делінквентною поведінкою у навчальних закладах, з системою роботи загальноосвітньої школи № 37 м. Полтави, переможця  огляду -  конкурсу на кращу організацію правовиховної роботи у 2011 році.  Головним управлінням юстиції презентовано фільм «Життя – це вибір» для використання  в  правовиховній роботі навчальними закладами області.

Також розглянуто питання про хід підготовки оздоровлення дітей та підлітків влітку 2012 року.

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:70
За тиждень:262
За місяць:1571
Всього:215065

Кориснi посилання