Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

На порядку денному – підготовка до реєстрації на ЗНО 0 2017

 

DSC 0003З метою якісної підготовки до проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році на виконання Плану спільних дій Департаменту освіти і науки та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти 02 лютого 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Департаментом освіти і науки спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2017 року.

У нараді взяли участь відповідальні за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти у районах (містах) області, об’єднаних територіальних громад, відповідальні за пункти тестування (реєстрації) вищих навчальних закладів  м. Полтави, відповідальна особа від на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області.
 На нараді розглянуто питання про особливості організації і проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року та минулих років, а також учнів/студентів вищих, професійно-технічних навчальних закладів;  ознайомлено з особливостями організації та проведення міжнародного порівняльного дослідження PISA-2018. моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року».
Порядок проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року та особливості роботи з програмою реєстрації розглянуто в Департаменті освіти і науки 03 лютого 2017 року на робочій нараді з відповідальними за формування комплектів реєстраційних документів випускників інтернатних закладів. Надано рекомендації щодо роботи з програмою реєстрації на  зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році, вимоги до формування комплектів реєстраційних документів випускників, а також ознайомлено з особливостями проведення моніторингових досліджень у 2017-2018 роках. 

 

На сайті

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:1
За місяць:2251
Всього:212148

Кориснi посилання