Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулася зустріч директора Департаменту освіти і науки О.В.Харченко з цікавою особистістю, талановитою людиною, ветераном праці, членом Полтавської спілки літераторів М.Я.Нечитайлом

E5B-G6pXEIoНечитайло Микола Якович ветеран праці, член Полтавської спілки літераторів, лауреат ХІІІ, ХІV, ХV, ХVІ, ХVІІ загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», лауреат літературно-мистецької премії імені Панаса Мирного (2015 р.), автор одинадцяти збірок дитячої та іншої тематики.

Микола Якович автор книги «Дорога до щастя: образки з життя спогади» (2010 р.); дитячих видань «Перша ялинка мого дитинства», «Конячі сльози», «Дітям про дітей війни» - тридцять екземплярів якої передано в зону АТО, на тему моралі «Грішниця» (2012 р.); спогад «Від лісу до моря» присвячену людям з обмеженими фізичними можливостями (2013 р.); книги «Цінуй цей дар – життя»; «За покликом душі і серця» (вибране) (2014 р.); збірник гумору «Смійтесь, та не насміхайтесь» (2015 р.); «Слово про слово колег, рецензії та відгуки» (2016 р.).
Нечитайло М.Я. з серпня 2012 року по грудень 2016 року організовував і проводив 132 зустрічі в навчальних закладах м. Полтави та районах області на тему «Любіть Україну» та «Професійність – запорука успіху у трудовому житті».
Нечитайло Микола Якович за сумлінну працю нагороджений: Грамотою обласної ради (2013 р.) з нагоди відзначення 90-річчя від дня створення Решетилівського району; Почесною Грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2013 р.) до дня журналістики, як позаштатного кореспондента обласної газети «Село Полтавське»; оголошена подяка Решетилівської районної ради та райдержадміністрації (2016 р.) за значний внесок у патріотичне виховання молоді, підтримку учасників АТО; Подяка Полтавської обласної ради (2016 р.) за культурно-освітню діяльність, що сприяє відродженню духовності українського народу; Почесна Грамота Організації ветеранів України (2016 р.) з нагоди відзначення Дня волонтера.

 

 

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:17
За тиждень:17
За місяць:2267
Всього:212164

Кориснi посилання