Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ»

0319 квітня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Нове покоління» - щорічний огляд-конкурс, що проводиться серед учнів закладів профтехосвіти Полтавщини з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості, створення умов для творчого, естетичного і духовного розвитку учнівської молоді.

Про реєстрацію наказів Департаменту освіти і науки № 140, 141 від 04.04.2018 року

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано накази:

  • від 11 квітня 2018 за №  105/2886 наказ   «Про затвердження Положення про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»» | Переглянути
  • від11 квітня 2018 року за № 106/2887 наказ «Про затвердження Положення про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів» | Переглянути

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області за професією «Електрозварник ручного зварювання».

 IMG 1159Ключовим завданням системи професійної (професійно-технічної) освіти є підготовка кваліфікованих робітничих кадрів. Вагому роль у цьому питанні відіграють конкурси фахової майстерності з робітничих професій, які проводяться серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 30 березня 2018 року на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області за професією «Електрозварник ручного зварювання».

Наказ № 87 від 05.03.2017

 

Про проведення Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні на базі державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського»

6З 1 по 4 березня 2018 року державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» приймав учасників  Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні. Для участі в змаганнях прибули 230 учасників – 28 команд з різних куточків України.

Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Полтавському професійному ліцеї

IMG 7523Восьмий рік поспіль у нашій державі проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета цього конкурсу – формувати творчу особистість засобами рідного слова на прикладі творчості Великого Кобзаря.

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрнийліцеї імені І.Г.Боровенського»

IMG 575525 січня 2018 року у Державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцеї імені І.Г.Боровенського» відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футболу.

П'яте засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів)

  DSC022627 грудня 2017 року у Полтавській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації, голови регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) О.Є. Пругла проведено розширене засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) на тему: Про стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

Про результати огляду-конкурсу електронних засобів навчання професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти»

20171219 14312119 грудня 2017 року у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації підведено підсумки обласного огляду-конкурсу електронних засобів навчання професійної спрямованості «Мультимедійний простір профільної освіти» серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Полтавський професійний ліцей сфери послуг зустрічав учасників півфіналу конкурсу “Снігова королева ESTEL”

image ЗакапкоУчасть у конкурсі “Снігова королева ESTEL” – унікальна можливість для учнів професійно-технічних навчальних закладів проявити свій талант та креативність. Це видовищне свято краси, на якому майбутні перукарі, що тільки починають професійний шлях у перукарському мистецтві, мають можливість продемонструвати казкові образи Снігової королеви.

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка, Кравець, Закрійник» на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків

P15906779 листопада 2017 року на базі Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки робітників за професією «Швачка. Кравець.Закрійник». Почесне право перерізати червону стрічку та першими увійти до Центру мали директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Харченко Олена Вікторівна та директор Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків Харчук Надія Миколаївна.

Свято краси і сучасної моди

DSC 0106Полтавщина багата на різноманіття професій. Цього разу змагалися майбутні перукарі. 07.11.2017 у Полтавському професійному ліцеї сфери послуг відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева» за підтримки компанії «Estel», у якому навчальний заклад бере участь уже вшосте. Змагання юних майстринь вкотре переконали у тому, що справжні спеціалісти перукарської справи уже підростають та досягають значних успіхів. Цього разу учасниці змагань працювали у стилі молодіжної субкультури «Бохо». Вони виявили свої вміння якнайкраще: підібрали для моделі зачіску, використовуючи сучасні тенденції фарбування й укладки волосся, макіяж, одяг. 

Дорогі профтехосвітяни!

pto vocational educationУ цей сонячний день чарівної осені прийміть теплі вітання з Днем професійно-технічної освіти!

Дозвольте щиро подякувати усім працівникам професійно-технічної освіти області за самовіддану працю, щирість та молодість душі, креативність та наполегливість у досягнені мети, доброту та вимогливість.

Зичу вам, шановні колеги, міцного здоров' я, родиного благополуччя, миру злагоди та здійснення найзаповітніших мрій!

Відкриття нового сучасного спортивного комплексу у Решетилівському професійному аграрному ліцеї імені І.Г. Боровенського.

21077396 673759342829017 8772176340873575351 n24 серпня 2017 року у День Незалежності України Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» гостинно зустрічав гостей на святковому відкритті нового сучасного спортивного комплексу.
На свято завітали керівники області та району, щоб разом із колективом ліцею, будівельниками, решетилянами та гостями селища взяти участь у церемонії відкриття. Цю подію трудовий колектив ліцею чекав чверть століття, адже вона важлива не лише для мешканців Решетилівщини, а й для всієї Полтавщини.

Затверджені обсяги підготовки молодших спеціалістів та робітничих кадрів для професійно-технічних навчальних закладів області на 2017 рік

147852йРозпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 31.05.2017 № 325 за рішенням регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів) (протокол № 2 від 29.05.2017) затверджено регіональне замовлення на підготовку кадрів у державних професійно-технічних навчальних закладів області на 2017 рік у обсязі 5197 осіб, з яких 144 молодших спеціалістів та 5053 кваліфікованих робітників.

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:132
За тиждень:132
За місяць:2799
Всього:204706

Кориснi посилання