Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Про реорганізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області

 Изображение 002Професійна (професійно-технічна) освіта у сучасних умовах має відповідати вимогам освітніх стандартів, стратегічним напрямкам розвитку регіону, погребам суспільства. Розуміючи необхідність кардинальних змін у мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, робочою групою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, закладів вищої освіти, професійно-технічних навчальних закладів вивчено ситуацію, що склалася в області, та розроблено Стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

Стратегія передбачає приведення у відповідність до вимог сучасного ринку праці мережі існуючих закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Процес оптимізації розпочато з міст Горішні Плавні, Кременчук, Зіньків. Наразі створено заклади ІІІ атестаційного рівня, що дають можливість здійснювати підготовку робітничих кадрів високого рівня кваліфікації у поєднанні з отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

09.01.2018 директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко та заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Т.І. Закапко ознайомили колективи Професійно-технічного училища № 53 с. Войниха Лубенського району Полтавської області та Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області з наказом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2017 № 1722 «Про реорганізацію закладів професійної освіти Полтавської області» щодо припинення Професійно-технічного училища № 53 с. Войниха Лубенського району Полтавської області шляхом приєднання до Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол Полтавської області та створення на його базі територіального відокремленого спеціалізованого відділення (Полтавська область, Лубенський район, с. Войниха, вул. Молодіжна, 9).

 

 

 

 

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:51
За тиждень:243
За місяць:1552
Всього:215046

Кориснi посилання