Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Публічна інформація

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбудеться День корейської культури

1Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що 17 березня 2018 року о 12:30 у виставковій залі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбудеться День корейської культури. 

Департамент освіти і науки вітає всіх жінок зі святом 8 Березня!

 8-marta-2017        Шановні жінки!

Від усієї душі вітаю вас зі святом 8 Березня, яке  віщує прихід довгоочікуваної весни – найпрекраснішої пори року, з якою асоціюється найпрекрасніше створіння на землі – жінка!
 

З понеділка, 5 березня, усі заклади освіти працюють у звичайному режимі

5a9abaeb188e5073917466Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.
Відповідне рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України сьогодні, 3 березня 2018 року.

Увага!


1У зв’язку з погіршенням погодних умов, з метою забезпечення збереження життя та здоров'я учнівської і студентської молоді Департамент освіти і науки рекомендує перенести проведення масових заходів у закладах освіти Полтавської області, які були заплановані на 1-3 березня 2018 року.

 

Всеукраїнський фонд «Серце до серця» оголосив благодійну акцію

 serdceДепартамент освіти і науки облдержадміністрації закликає долучитися до проведення благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» зі збору коштів для придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху, проведення якої заплановано з 2 до 22 квітня 2018 року і умови участі в якій висвітлено у зверненні | звернення фонду

 

 

ОСНОВНІ ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО НА 2018 РІК

zno-2018На сайті УЦОЯО розміщено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.
Унесення змін зумовлено узгодженням Порядку з чинним законодавством, а також у зв’язку із запровадженням з 2018 року проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які в поточному навчальному році мають завершити здобуття повної загальної середньої освіти.

ОПУБЛІКОВАНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2018

zno-2018На сайті УЦОЯО в розділі  «Учасникам/Процедура реєстрації» розміщено інформацію щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2018 РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ 6 ЛЮТОГО

zno-2018Усім, хто бажає взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

В актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться відзначення Дня пам'яті Героїв Крут та 100-річчя української демократичної революції 1917-1920 років.

скачанные файлы29 січня 2018 року об 11.00 в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбудеться відзначення Дня пам'яті Героїв Крут та 100-річчя української демократичної революції 1917-1920 років.
Під час заходу буде вшановано подвиг студентів Полтавщини – героїв бою під Крутами.

Шановні освітяни, учні, батьки!

день соборності 22 січня 1919 року було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Здійснилася багатовікова мрія українства ­– постала єдина соборна Українська держава!

Для вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді провели захід, присвячений Дню Соборності України

 DSC029117 січня 2018 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського до Дня Соборності України відбулася творча зустріч вихованців науково-технічних гуртків Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради з працівниками відділу технічної літератури бібліотеки. 

У Глобинському районі виконується План дій поетапного створення додаткових місць у закладах освіти на 2017-2019 роки , ініційований Кабінетом Міністрів України

DSC01018Старий Новий рік запам’ятається жителям с. Пузикове Глобинського району чудовою подією. 15 січня 2018 року в селі відкрили нову будівлю дошкільного підрозділу Пузиківського навчально-виховного комплексу. Її реконструкція тривала майже півроку і, нарешті, ознаменувалася урочистим відкриттям. 

Закон Про освіту – шлях до змін, до реформ: нові можливості та завдання, які очікують освіту 2018 року

MqOThFPSSH0Директор Департаменту Олена Харченко розповіла, за якими правилами та можливостями плануватимуть свою роботу освітяни Полтавщини у 2018 році

Про реорганізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області

 Изображение 002Професійна (професійно-технічна) освіта у сучасних умовах має відповідати вимогам освітніх стандартів, стратегічним напрямкам розвитку регіону, погребам суспільства. Розуміючи необхідність кардинальних змін у мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, робочою групою Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, закладів вищої освіти, професійно-технічних навчальних закладів вивчено ситуацію, що склалася в області, та розроблено Стратегію створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

На сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:27
За тиждень:1275
За місяць:3572
Всього:199503

Кориснi посилання