Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Публічна інформація

У державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» вшанували працівників сільського господарства

 IMG 471416 листопада 2017 року у державному навчальному закладі «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського» відбувся загальноліцейний виховний захід, присвячений Дню працівників сільського господарства.


Зі словами привітання до присутніх звернулися директор ліцею Ніла Петрівна Спільна, заступник начальника управління – начальник відділу координації роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Тетяна Іванівна Закапко, голова Решетилівської районної ради Сергій Васильович Колотій, заступник голови Решетилівської районної державної адміністрації Антон Володимирович Колесніченко, голова профспілки працівників агропромислового комплексу Решетилівського району Микола Васильович Марченко. Вони побажали педагогічному та учнівському колективам працювати наполегливо і самовіддано, щиро радіти плодам своєї праці та усвідомлювати важливість і велич завдань, поставлених державою та вимогами часу.
Про трудові будні, щоденну та безперервну працю на землі, про співпрацю із навчальним закладом розповіли керівники фермерських господарств Григорій Михайлович Мовчан та Павло Якович Темник. Навчальний заклад презентував відео і фотоматеріали про значну та результативну роботу на полі навчального господарства, у молодому саду плодових та ягідних культур.
Піснями, віршами, запашним короваєм вітали присутніх учасники художньої самодіяльності. Яскравості та урочистості заходу додали виставки хлібобулочних та кондитерських виробів, творчих робіт із природнього матеріалу, які майстерно підготували ліцеїсти разом із своїми наставниками.

 


 

 

 

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:98
За тиждень:490
За місяць:1799
Всього:215293

Кориснi посилання