Головне меню

Про реалізацію права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням у Полтавській області

sdjgdsjsvcs

З 1 січня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України „Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленнямˮ № 417 від 30 травня 2018 року.
Реалізація нормативно-правового акту сприятиме забезпеченню закладів освіти і охорони здоров’я, що знаходяться у сільській місцевості або селищі міського типу, фахівцями з числа випускників закладів вищої медичної і педагогічної освіти.
Для впровадження в дію даної постанови Департаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації проведена певна робота.

На виконання п. 3 Порядку про першочергове зарахування до закладів вищої педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням осіб, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України „Деякі питання реалізації права осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленнямˮ № 417 від 30 травня 2018 року, Департамент освіти і науки спільно з керівниками місцевих органів управління освіти, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад Полтавської області провів роботу по вивченню прогнозованої потреби у фахівцях з вищою освітою педагогічних спеціальностей з урахуванням обґрунтованих перспективних потреб.
Відділом з питань кадрового забезпечення закладів і установ освіти, фінансування та управління персоналом управління загальної середньої, дошкільної, спеціальної освіти, фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки була узагальнена інформація щодо визначення прогнозованої потреби.
На даний час готується проект розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації „ Про реалізацію прав осіб на першочергове зарахування до закладів вищої медичної та педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням у Полтавській областіˮ.

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:829
За місяць:1795
Всього:255444

Кориснi посилання