Головне меню

На Полтавщині відбулися Чемпіонати України серед юнаків із пішохідного та велосипедного туризму

djdjffjfjfj

Сім днів поспіль, із 09 по 15 липня 2019 року, Полтавщина приймала юних спортсменів на 48 Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6 Чемпіонаті України з велосипедного туризму.

На змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників та 13 команд велосипедистів, загалом у заході взяли участь 330 осіб із 22 регіонів.
На урочистому відкритті Чемпіонатів учасникам побажали успішних стартів Олександр Біленький – голова Полтавської обласної ради, Сергій Неділько – директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Сергій Рибалко – начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Показом козацької бойової майстерності та впоряду вразили гостей вихованці військово-спортивного центру „Воїн” та джури рою „Характерники” Опорного закладу „Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради”. З пісенними вітаннями виступила Віолета Шинкаренко, лауреат міжнародних конкурсів.
Дистанції з пішохідного туризму були динамічними та насиченими. Спортсмени демонстрували технічну і тактичну майстерність на дистанціях IV класу у командних змаганнях „Крос-похід” та „Смуга перешкод”, змаганнях зв’язок.
Вправність у володінні велосипедом юні спортсмени продемонстрували на „Комплексній дистанції”, яка включала види „Тріал”, „Велокрос”, „Фігурне водіння”. Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція „Велоралі” довжиною майже 40 км.
У загальному заліку золото Чемпіонату України з пішохідного туризму отримала команда Чернігівської області, а абсолютним чемпіоном з велосипедного туризму стала команда Вінницької області.
Гідно виступили на змаганнях і команди Полтавщини. Однак жорстка конкуренція завадили їм дістатися п’єдесталу. Щирі вітання від земляків за бронзову медаль в особистому заліку у виді „Тріал” отримав полтавець Порутчик Максим.
Переможці, призери та їхні тренери нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, кубками та медалями, а в особистому заліку діти отримали призи від спонсорів: полтавського магазину туристського спорядження „4 сезони”, магазину спортивного обладнання „Старт”, компанії „Amway”.
Усі учасники Чемпіонатів отримали пам’ятні подарунки та грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Важливим моментом закриття Чемпіонатів була передача полтавськими туристами прапора Чемпіонатів України команді Черкаської області, де в наступному 2020 році пройде 49 Чемпіонат України з пішохідного туризму.
Оргкомітет та суддівська колегія Чемпіонатів відзначила відмінну організацію проведення заходу господарями змагань. Велику допомогу в підготовці та проведенні Чемпіонатів надали: Білоцерківська сільська рада (голова Лещенко І.В.), Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради (директор Кропивко О.В.), професійно-технічне училище №49 (директор Гавриленко І.В.).
ТОВ „Білагро” с. Красногорівка (директор Кордубан Ю.В.), Великобагачанська селищна рада (голова Саковський Ю.Б.) та Полтавська гімназія №17 Полтавської міської ради (директор Голтвяниця О.О.) сприяли у проведенні масових заходів Чемпіонатів.
48 Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та 6 Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму це ще один крок популяризації та розвитку туристсько-спортивних форм роботи в закладах освіти України, як дієвого засобу виховання учнівської молоді.

djdjffjfjfj

23

22

21

19-

18-

14

9

6-

5-

4

3

2

 

На сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:829
За місяць:1795
Всього:255444

Кориснi посилання