Головне меню

Відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту

tittldfdf

Протягом 17–19 травня 2019 року в с. Марківці Полтавського району згідно з планом роботи Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) на 2019 рік проводились обласні змагання з авіамодельного спорту (вільнолітаючі, радіокеровані моделі).

У змаганнях взяли участь команди Полтавського ОЦНТТУМ (10 учасників), Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) (5 учасників), Позашкільного навчального закладу „Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області” (3 учасники), Великобагачанської станції юних техніків (4 учасники), Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості” Полтавської міської ради (3 учасники), Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (ЦПО) (2 учасники), закладу загальної середньої освіти „Новотагамлицький ліцей Машівської селищної ради” (4 учасники). Всього – 31 учасник із 7 команд.
Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі авіамодельних гуртків у закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, популяризації авіамодельного спорту, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
Програмою змагань було передбачено:
проведення стендової оцінки авіамоделей (напівкопій),
особисто-командна першість авіамоделей класів:
вільнолітаючі:
планер F-1-A (старша вікова група);
літак F-1-G (гумомоторні моделі, вага мотору 10 г);
планер F-1-Н;
літак F-1-В (гумомоторні моделі, вага мотору 30 г) (старша вікова група);
таймерний літак F-1-Р (об'єм двигуна 1,0 - 1,5 см3);
радіокеровані:
пілотажні моделі літаків F-3-А;
радіокеровані моделі-копії та напівкопії літаків F-4-В;
гоночні радіокеровані моделі літаків F-5-D;
радіокеровані літаки „Повітряного бою”.
Переможці в командному заліку визначалися за найбільшою сумою шести кращих результатів в особистій першості спортсменів, які виступали в командному заліку.
Переможці в кожному класі змагань визначалися за найбільшою сумою балів.
За підсумками обласних змагань визначено і нагороджено переможців:
у класі „Вільнолітаючі авіамоделі”:
Планери класу F-1-H:
1 місце – Гнилосир Дем'ян, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Литвиненко Олексій, Гадяцький районний БДЮТ;
3 місце – Пономаренко Олександр, Гадяцький районний БДЮТ;
Гумомоторні класу F-1-G:
1 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Павлик Ярослав, Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Радько Олександр, Великобагачанська СЮТ;
Гумомоторні класу F-1-В:
1 місце – Козирьов Максим, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Сень Богдан, Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Лаврик Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ;
Планери класу F-1-А:
1 місце – Мельниченко Назарій, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Ярошенко Дмитро, Кременчуцький міський ЦПО;
3 місце – Вишинський Дмитро, Великобагачанська СЮТ;
Таймерні моделі класу F-1-Р:
1 місце – Круглов Адріан, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Бутенко Демид, Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Вербовий Роман, Полтавський ОЦНТТУМ;
у класі „Радіокеровані авіамоделі”:
Пілотажні моделі F-3-A:
1 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Ткач Олег, Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Гнилосир Дем'ян, Полтавський ОЦНТТУМ;
Копії та напівкопії F-4-B:
1 місце – Гнилосир Дем’ян, Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Берус Кирило, Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
Гоночні авіамоделі F-5-D:
1 місце – Гнилосир Дем’ян (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ;
1 місце – Бондаревський Максим (механік), Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Ткач Олег (пілот), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
2 місце – Берус Кирило (механік), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Козирьов Максим (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Лаврик Дмитро (механік), Полтавський ОЦНТТУМ;
Авіамоделі повітряного бою:
1 місце – Гнилосир Дем’ян (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ;
1 місце – Бондаревський Максим (механік), Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Козирьов Максим (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Павлик Ярослав (механік), Полтавський ОЦНТТУМ;
3 місце – Ткач Олег (пілот), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Берус Кирило (механік), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості.
У командному заліку визначено і нагороджено переможців і призерів обласних змагань:
у класі „Вільнолітаючі авіамоделі”:
1 місце – Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Кременчуцький міський ЦПО;
2 місце – Великобагачанська СЮТ;
3 місце – Гадяцький районний БДЮТ;
у класі „Радіокеровані авіамоделі”:
1 місце – Полтавський ОЦНТТУМ;
2 місце – Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості.

tittldfdf

IMG 20190518 182701

IMG 20190518 182518

IMG 20190518 182135

IMG 20190518 135044

IMG 20190518 135044

IMG 20190518 134444

IMG 20190518 134101

IMG 20190518 130950

IMG 20190518 103839

 

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:801
За місяць:1611
Всього:249986

Кориснi посилання