Головне меню

Обласні змагання з ракетомодельного спорту

title

Протягом 17-19 травня 2019 року у с. Марківка Полтавського району Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – Центр) проводились обласні змагання з ракетомодельного спорту. У змаганнях взяли участь Кременчуцький міський центр позашкільної освіти (4 учасника), Лубенська міська станція юних техніків (2 учасника), Великобагачанська станція юних техніків (4 учасника), Полтавський міський центр позашкільної освіти (6 учасників) та гуртківці Центру (3 учасника) – загалом 19 учасників.

Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі ракетомодельних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, популяризації ракетомодельного спорту, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Програмою змагань було передбачено: проведення стендової оцінки ракетомоделей та особисто-командна першість ракетомоделей із вказаних класів:
- на тривалість польоту на стрічці – клас „S-6-A”;
- на тривалість польоту на парашуті – клас „Салют –А/2”;
- на тривалість польоту на стрічці – клас „Планета-В”
- на реалізм польоту − модель-напівкопія.

 

Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів у кожному класі. До командного заліку зараховувався результат двох учасників від команди в кожному класі моделей (для моделі-напівкопія зараховувався один кращий результат). Місце команди в загальнокомандній першості визначалося за найменшою сумою зайнятих місць в усіх класах моделей.
Переможців змагань було нагороджено грамотами Центру та медалями:

у класі моделей S-6-A:
1 місце – Коротченко Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
2 місце – Василенко Марко, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
3 місце – Квітка Олександр, Полтавський міський центр позашкільної освіти.

у класі моделей Салют-А/2:
1 місце – Кудря Максим, Полтавський міський центр позашкільної освіти;
2 місце – Квітка Олександр, Полтавський міський центр позашкільної освіти;
3 місце – Пасічник Руслан, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти.

у класі моделей Планета-В:
1 місце – Василенко Марко, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
2 місце – Марченко Денис, Великобагачанська станція юних техніків;
3 місце – Ігнатьєв Владислав, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти.

у класі моделей напівкопія:
1 місце – Пасічник Руслан, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
2 місце – Марченко Денис, Великобагачанська станція юних техніків;
3 місце – Ігнатьєв Владислав, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти.

У командному заліку переможців нагороджено грамотами Центру:
1 місце – Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
2 місце – Полтавський міський Центр позашкільної освіти;
3 місце – Великобагачанська станція юних техніків.


IMG 20190518 104028-1

IMG 20190518 112954

IMG 20190518 114719

IMG 20190518 181458

IMG 20190518 181610

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:830
За місяць:1796
Всього:255445

Кориснi посилання