Головне меню

Юні полтавці стали учасниками Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідницьких робіт „Зоряний шлях”

title

Двоє вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради Бардакова Мілана й Устенко Дмитро стали учасниками Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідницьких робіт „Зоряний шлях”, яка відбулася 18-19 квітня 2019 року на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова в м. Дніпро.

Основною метою конференції було виявлення обдарованих дітей і створення умов для реалізації їхніх творчих можливостей; формування творчої та наукової еліти для аерокосмічної галузі; обмін знаннями й інформацією в області астрономії, фізики, природних явищ і екології Космосу; обмін досвідом роботи з розвитку творчих здібностей дітей; пропаганда досягнень науки, техніки і новітніх технологій.
350 школярів працювали у 10 секціях.
Додому юні полтавці повернулися з тріумфальним результатом: Бардакова Мілана посіла I місце в секції „Астрономія”, а Устенко Дмитро – II місце в секції „Космічна біологія та медицина”.
Учасники конференції ознайомилися з передовими досягненнями вітчизняного ракетобудування та космічної техніки під час екскурсії до аерокосмічного центру.

{gallery}News2019/05/08/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:67
За тиждень:176
За місяць:1794
Всього:252984

Кориснi посилання