Головне меню

Юні науковці Полтавщини – переможці фінального етапу Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

IMG 20190426 115048

24-26 квітня 2019 року делегація Полтавської області у складі: Біди Вікторії, Мирного Дениса, учнів 10 класу Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради та Наурзбекова Богдана, вихованця еколого-натуралістичного гуртка «Екос» Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, що проходив на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Київ. Організатором конкурсу на Полтавщині виступає Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Захід відбувався у формі відкритого постерного захисту проектів перед незалежним науковим журі.
За результатами рішення журі Біда Вікторія виборола І місце у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму в категорії «Інженерні науки» з проектом «Автономне освітлення у метрополітені». Також Вікторія нагороджена подарунком від спонсорів – ТОВ «Фірма «ПАХАРЕНКО І ПАРТНЕРИ» – сертифікатом на безкоштовну реєстрацію власної корисної моделі або винаходу. Наурзбеков Богдан посів ІІ місце в категорії «Біологія» з проектом «Інтродукція рослин у парку села Староаврамівка». Мирний Денис нагороджений дипломом фіналіста та грамотою переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій» у категорії «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія» з проектом «Сміттєвий бак з автоматичним пресом».
Керівники делегацій та керівники проектів отримали подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за сприяння і забезпечення науково-педагогічного супроводу учнівських авторських розробок у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів.
Захід проводився з метою виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності, підтримки та розвитку науково-технічного винахідництва та раціоналізаторства серед учнівської молоді, пропаганди досягнень у галузі науки і техніки, формування екологічної культури особистості.
Діти із задоволенням провели три дні в столиці. Крім участі в конкурсі, на них також чекала цікава екскурсія містом та похід у кіно.
Вітаємо юних винахідників Полтавщини з гідною перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

{gallery}News2019/05/02/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:65
За тиждень:174
За місяць:1792
Всього:252982

Кориснi посилання