Головне меню

Відбувся обласний відкритий науковий колоквіум „Космос і астрономія”

1

09 квітня 2019 року Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (ОЦНТТУМ) спільно з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою імені І.П. Котляревського та Полтавським музеєм авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка було проведено обласний відкритий науковий колоквіум „Космос і астрономія”.

Мета колоквіуму – виявлення та підтримка обдарованої молоді, сприяння розвитку творчих здібностей юнаків та дівчат, інтересу до авіації й космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності.

Організатори колоквіуму слушно вважають, що популяризація в Україні наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу, залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, сприяють розвитку технічного потенціалу нашої країни.
У заході взяли участь делегації від Глобинського районного центру дитячої та юнацької творчості, Гребінківської станції юних техніків, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л. Величая Гадяцької районної ради, Лубенської станції юних техніків і натуралістів, Полтавської гімназії № 17 та Полтавського ОЦНТТУМ (всього 21 учасник); слухачі – учні Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради Полтавського району та Новокочубеївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чутівської районної ради.
Відповідно до програми колоквіуму учасники захистили наукові роботи, склали теоретичний залік, відвідали Полтавський музей авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка.
Відбулося представлення власних моделей ракетно-космічної техніки, презентацій, проектів науково-пошукових робіт, а також інсценованої учнями Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів Гадяцького району театралізованої екскурсії, присвяченої 240-й річниці від дня народження їх земляка – відомого конструктора бойових ракет Олександра Дмитровича Засядька.
Переможців обласного колоквіуму „Космос і астрономія” було нагороджено грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше за посиланням:
http://pocnttumpor.at.ua/news/oblasnij_naukovij_kolokvium_kosmos_i_astronomija/2019-04-11-306

{gallery}News2019/04/12/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання