Головне меню

Краєзнавці Полтавщини учасники Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді у Черкасах

01

З 04 до 06 квітня 2019 року делегація Полтавської області у складі: Кононенко Софії, Сафарова Олександра, Фисуненко Костянтина (вихованців Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді), Біленької Тетяни (учениці 10 класу Решетилівської гімназії імені І.О. Олійника, вихованки Решетилівського центру туризму, краєзнавства, спорту і екскурсій учнівської молоді), Мишаченко Лілії (учениці10 класу Великобудищанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради) взяли участь у IV Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді „Державотворчі процеси в Україні: через віки у XXІ століття”.

На урочистому відкритті учасників заходу привітали: директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді - Неділько Сергій Вікторович та директор Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Фігура Олександра Миколаївна. 
Під час пленарного засіданнясвої наукові дослідження представили: Чабан А.Ю., Мельниченко В.М., Присяжнюк Ю. П., Касян А. І. – професори Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького та Бобкова Ірина – вихованка Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді. 
Юні дослідники Полтавщини презентували власні дослідження під час секційних засідань, обмінялися досвідом. 
У рамках заходу учасники відвідали історичні міста Черкаси та Кам’янка, а також побували в реліктовому лісовому масиві Холодний Яр, який має історичне та природоохоронне значення.
Усі учасники конференції та їх керівники (Копилець Є.В., Порубай Н.Ю., Купенко І.А., Козороз Н.І.) були нагороджені грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за активну участь у Всеукраїнській конференції.
{gallery}News2019/04/11/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання