Головне меню

Відбувся обласний конкурс-змагання з початкового технічного моделювання

Title

У кінці березня 2019 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (ОЦНТТУМ) відбувся щорічний обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У конкурсі взяли участь 15 команд-переможниць у міських, районних, міжгурткових, гурткових етапах. Всього 31 учасник віком від 7 до 10 років та 14 супроводжуючих керівників гуртків.
Захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності.
З вітальним словом до учасників звернулися директор ОЦНТТУМ Дуброва В. І. та голова журі Козирод О. Г.
Відповідно до положення змагань спортивно-технічне і конструкторське завдання конкурсанти виконували у два етапи: виготовили паперовий джип із CD- дисків та літаючу модель планера, які у другому етапі необхідно було відрегулювали і запустили на дальність.
У перервах між змаганнями учасникам були запропоновані цікаві рухливі ігри, перегляд мультфільмів, екскурсія до Полтавської Галереї мистецтв і музею-кімнати Саші Путрі.
Керівники команд брали участь у майстер-класах з виготовлення: бонбоньєрки (провів керівник гуртка Кременчуцького міського центру позашкільної освіти „Лідер” Костенко М. А.), моделі Буковинського Smart авто (провів керівник гуртка Горішньоплавнівського центру дитячої та юнацької творчості Ігнатюком С. П.).
Переможців змагань нагороджено грамотами, призами та медалями Полтавського ОЦНТТУМ.
Детальна інформація про конкурс за посиланням:
http://pocnttumpor.at.ua/news/oblasnij_konkurs_zmagannja_uchniv_molodshogo_shkilnogo_viku_z_pochatkovo_tekhnichnogo_modeljuvannja/2019-03-21-297

{gallery}News2019/04/05/03{/gallery}

 

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання