Головне меню

Сайт Полтавського ОЦЕВУМ переміг у Всеукраїнському конкурсі

title

29 березня у Міністерстві освіти і науки України, за участі заступника Міністра Вадима Карандія підбили підсумки 9-го Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти.
Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти.

Організаторами та партнерами конкурсу стали: „Українська мережа обміну трафіком” UA-IX, група компаній Адамант, компанія „ДЕПС”, Інтернет асоціація України, Український союз промисловців і підприємців з питань ІТ, Сумський державний університет.
Цьогоріч у конкурсі „змагалися” сайти 1440 закладів освіти, відповідно по категоріях: сільських і міських закладів загальної середньої освіти - 432 і 426, закладів дошкільної освіти - 188, позашкільної - 114 і професійної (професійно-технічної) - 280.
Сайт Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради (ОЦЕВУМ) став третім серед сайтів закладів позашкільної освіти України і єдиним позашкільним закладом Полтавщини, який отримав призове місце у цьому конкурсі.
Участь у церемонії нагородження переможців взяв заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ Олександр Рець.
Усі призери отримали у подарунок сертифікати на послуги хостингу, планшети та ламінатори, мультимедійні центри, сканери, ретранслятори тощо.
Вітаємо переможців!
Детальна інформація та відео за посиланням: http://www.ocevum.pl.ua/news/1554218088

{gallery}News2019/04/05/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання