Головне меню

Відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання

titl

27-29 березня 2019 року в місті Рівному відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Захід було організовано та проведено Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним закладом „Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Рівненської обласної ради.

Мета змагань – сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки. Вже сьомий рік поспіль захід проводиться на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, лабораторії якого оснащені необхідними технічними засобами.
Цього року у змаганнях взяли участь вісімнадцять команд (37 учасників) із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей, міст Києва, Луцька та Рівного.
Відкрили захід і привітали учасників заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Ольга Дмитрівна Ладюк та директор комунального закладу „Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Володимир Вікторович Южаков, побажали всім творчого натхнення, зростання технічної майстерності, досягнень та перемог у змаганнях. Під час церемонії було представлено голову журі та членів суддівської колегії змагань.
Програмою змагань передбачались теоретичний залік і практична частина: розробка друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Учасники змагань впродовж відведеного часу мали розробити схему пристрою, намалювати його, перенести схему фарбою на фольговий текстоліт, зробити отвори для електронних компонентів схеми, протравити плату хлорним залізом, виконати пайку, очистити плату та продемонструвати роботу готового пристрою. Переможців визначали за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.
Учасники змагань упродовж трьох днів демонстрували здобуті у процесі навчання в гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які підтверджувалися практичними роботами – виготовленням схеми дверного дзвінка та музичної скриньки.
Від Полтавської області у заході взяла участь збірна команда переможців обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання:
- Ріжко Володимир, вихованець гуртка „Радіоелектроніка” Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів (керівник гуртка „Радіоелектроніка” – Кравцов В. М.), учень 10-В класу Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Полтавської області;
- Кізілов Дмитро, вихованець гуртка „Юні оператори аматорської служби радіозв’язку” Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник гуртка „Юні оператори аматорської служби радіозв’язку” – Денисюк Д. В.), учень 8-А класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.
За результатами змагань Кізілов Дмитро посів 3 місце, а команда Полтавської області – 10 місце серед 18 команд України.
В останній день змагань для учасників було організовано цікаву подорож містом Рівне з відвідуванням Рівненського музею бурштину.
З кожним роком зростає технічний рівень підготовки команд. Захоплення юні радіоелектронікою надихає їх на завзяття в навчанні та досягнення мети.

{gallery}News2019/04/03/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання