Головне меню

У Кременчуці відбулася зустріч учасників проекту „Друзі, поєднані „Книгою Добра”

082432 n

З 21 до 23 березня 2019 року в Кременчуці збиралася Велика Асамблея міського дитячого об’єднання „Армія Добра” „Даруй добро і радість людям”, активними учасникам якої були школярі закладів освіти Кременчука, їх педагоги та батьки, а також гості – юні артисти зразкової вокальної студії „Ліра” з прикарпатського міста Калуш.

Діти потоваришували під час подорожі країнами Балтії в рамках Міжнародного соціального проекту „Книга добра”, разом здійснивши почесну місію – вручення Книги Добра Міністерству закордонних справ Литви, парламентам Латвії та Єстонії.
До Кременчука гості приїхали як учасники проекту „Друзі, поєднані „Книгою Добра”, ініційованого Кременчуцькою „Армією Добра”. У перший день відбулася творча зустріч кременчуцьких школярів із вокалістами студії „Ліра”. На зустрічі було урочисто вручено друковане видання Книги Добра члену літературної спілки „Славутич” – кременчужанці Людмилі Снітко, оповідання якої увійшло до цієї книги.
Присутні взяли участь у майстер-класі з розпису пряників логотипом „Книги Добра”.
Наступного дня у парку Миру діти провели акцію „Світ без війни”, біля Гонгу Миру говорили теплі слова про дружбу двох міст, співали пісні про мир. А в міському Палаці культури „Нафтохімік” презентувалися тематичні експозиції, було створено символічний „Букет Добрих Справ „Армії Добра”. Завершилося свято яскравим концертом дітвори Калуша і Кременчука, на якому гордо лунав Гімн „Книги Добра”.
Останній день Великої Асамблеї відзначився спільною доброю акцією „Заспіваймо пісню разом” у госпіталі для ветеранів війни.
Учасники проекту „Друзі, поєднані „Книгою Добра” подарували всім незабутні враження та яскраві емоції й підтвердили, що діти за дружбу і єдину Україну.

{gallery}News2019/03/26/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання