Головне меню

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”) та обласна військово-патріотична гра „Петлюрівський вишкіл” – складові частини системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на Полтавщині

 MG 6460

 За такою темою 19 березня 2019 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ПОЦТКУМ) проведений обласний семінар організаторів шкільних, І (районного, міського, ОТГ) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) (далі – гра).

Для участі в роботі семінару прибуло 94 організатори гри, які представляли органи управління освітою райдержадміністрацій, виконкомів міських рад, об’єднаних територіальних громад, заклади позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого профілю, заклади професійної (професійно-технічної) освіти та інтернатного типу, громадські організації Полтавської області.
Учасників обласного заходу привітали та окреслили пріоритетні завдання щодо національно-патріотичного виховання учнівської молоді та подальшого впровадження гри в усіх закладах освіти Полтавщини начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення С. Рибалко та директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді С.Комісар.
У ході роботи семінару відбулася змістовна розмова щодо вимог нового Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”) та інших нормативних документів, що стосуються організації та проведення шкільних, І (районного, міського, ОТГ) та ІІ (обласного) етапів гри в 2019 році. З доповіддю про методичне забезпечення організації та проведення Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) виступила заступник директора з навчально-виховної роботи ПОЦТКУМ Г. Марюхно.
Також учасники обласного заходу обговорили використання нових форм та методів практичної роботи з організації у квітні-травні 2019 року шкільних та І (районного, міського, ОТГ) етапів гри, отримали методичні настанови та рекомендації щодо умов проведення її конкурсів та змагань.

{gallery}News2019/03/25/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання