Головне меню

Відбувся 36-й обласний зліт юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти

tile

13-15 березня 2019 року для участі у 36 обласному зльоті зібралося 105 кращих вихованців краєзнавчих об’єднань та активістів музеїв із 20 районів і міст області, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти обласного підпорядкування.
У фойє Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді було організовано виставку „Досягнення юних краєзнавців та активістів музеїв при закладах освіти”. Учасники зльоту ознайомили відвідувачів виставки зі своїми досягненнями та здобутками, презентували екскурсійні маршрути, проекти, цікаві знахідки, які тепер експонуються у шкільних музеях.

Проводилася і благодійна акція „Подаруй частинку тепла”, під час якої відбувся збір оберегів, листівок, малюнків до „Скриньки Добра”, подарунків нашим воїнам – учасникам Операції об’єднаних сил з Полтавської області.
На урочистому відкритті заходу пролунали вітання від начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Олени Анатоліївни Ухань та директора Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслава Вікторовича Комісара.
Під час роботи творчих майстерень „Історичне краєзнавство”, „Природниче краєзнавство”, „Фольклор та етнографія”, „Досвід роботи музеїв при закладах освіти” учасники представили матеріали, що висвітлюють пошуково-дослідницьку роботу краєзнавчих об’єднань, презентували діяльність музеїв закладів освіти як осередків збереження пам’яті про історичне минуле та розповіли про основні місця проведення заходів національно-патріотичного спрямування.
Найкращих результатів на обласному зльоті досягли учасники із міст Полтави та Горішніх Плавнів, Гадяцького, Глобинського, Зіньківського, Кобеляцького, Кременчуцького, Лубенського, Миргородського, Полтавського районів, Білоцерківської, Малоперещепинської, Пришибської, Решетилівської об’єднаних територіальних громад.
Переможців та лауреатів зльоту нагороджено призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічних працівників – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

{gallery}News2019/03/22/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:840
За місяць:3016
Всього:260334

Кориснi посилання