Головне меню

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели тиждень профілактики булінгу

01

Протягом цього тижня, 12, 13, 14 лютого, у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) обговорювали важливі та актуальні у сучасному освітньому просторі питання, пов’язані з булінгом.

Було організовано зустрічі вихованців і їх батьків зі спеціалістами Головного територіального управління юстиції та Головного управління Національної поліції у Полтавській області.Так, для вихованців Центру провідні спеціалісти Головного територіального управління юстиції Юлія Бабирь, Дарина Грінченко та головний спеціаліст Оксана Воронько провели бесіди за темою „Зупинимо булінг разом”, під час яких розповіли, що таке булінг, основні види його проявів, продемонстрували відеоролики про стратегії подолання булінгу.
Діти активно запитували про можливі варіанти вирішення такої нагальної проблеми у середовищі сучасних тинейджерів, як булінг. 
А гості, професійні юристи, закликали не чекати, не мовчати, а звертатися за допомогою до правоохоронних органів. Наголосили, що: не треба соромитися зізнатися іншим у виникненні ситуації булінгу; найкраще сказати про це дорослим, які викликають довіру. І – головне – пам’ятати: якщо кривдника не зупинити, можуть постраждати інші діти.
Окремо було організовано зустріч батьківського активу з начальником відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іриною Карюк, під час якої у формі жвавого діалогу говорили про профілактику проявів булінгу в закладах освіти. Батьки ставили досить гострі і конкретні запитання:

 • як убезпечити власних дітей від проявів булінгу;

• як не стати його жертвою;
• що робити, коли стали свідком булінгу, та багато інших.
Більшість запитань було професійно прокоментовано, деякі залишились відкритими. Але всі учасники погодилися, що попередження проявів цього ганебного явища – перш за все спільна справа батьків, учнівського і педагогічного колективів, психологічної служби закладів освіти, а вже потім – правоохоронних органів.

#СтопБулінг #ЗупинимоБулінгРазом #НіЦькуванню
{gallery}News2019/02/15{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання