Головне меню

Юні зоологи-тваринники Полтавщини - переможці Всеукраїнського конкурсу

7

З 30 січня до 1 лютого 2019 року делегація Полтавської області у складі: Ніколаєнка Андрія, Русакової Златослави, вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учнів 7 класу комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району», Яцун Вікторії, учениці 7 класу Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради та керівника делегації Нікітченко Вікторії Миколаївни взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників.

Захід відбувався у місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Конкурсанти представили на розгляд журі свої науково-дослідницькі роботи. Захист проходив у формі стендових та презентаційних доповідей.
За рішенням журі вихованець Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Ніколаєнко Андрій посів І місце у секції «Тваринництво», Яцун Вікторія, учениця Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської районної ради - ІІІ місце у секції «Зоологія», за що нагороджені дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Русакова Златослава отримала грамоту за роботу «Вивчення інтенсивності росту і розвитку курей різних порід»
У рамках заходу діти стали учасниками творчих зустрічей з молодими талантами України, відвідали екскурсію по Національному еколого-натуралістичному центру та по вечірньому Києву.

{gallery}News2019/02/05/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:191
За тиждень:486
За місяць:2337
Всього:255986

Кориснi посилання