Головне меню

В оздоровчому таборі «Еколог» розпочала роботу обласна зимова наукова предметна школа

1

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді розпочав реалізацію свого науково-оздоровчого проекту – обласної зимової наукової предметної школи. Школа працює на базі структурного підрозділу – обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог», що у с.Міські Млини Зіньківського району.

Урочисте відкриття предметної школи відбулося 9 січня 2019 року. На святі були присутні: Харченко Олена Вікторівна, кандидат педагогічних наук, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації; Онищенко Володимир Олександрович, доктор економічних наук, професор, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Гриньова Марина Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Спільна Ніла Петрівна, директор Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського. Почесні гості привітали юних науковців – слухачів школи.
Зміст роботи предметної школи спрямований на поєднання навчання з оздоровчими заходами, національно-патріотичним вихованням, науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою, зустрічами з учасниками АТО, молодіжними організаціями тощо.
Цього року слухачами школи стали 105 дітей Полтавської області: вихованці очно-заочної біологічної школи, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, учні-члени Малої академії наук України – представники з міст Полтави, Горішніх Плавнів, Миргорода, Полтавського, Карлівського, Семенівського, Питрятинського, Котелевського, Решетилівського, Козельщинського, Кременчуцького, Гадяцького, Чорнухинського, Диканського районів, Недогарківської, Білоцерківської, Шишацької, Глобинської, Заворсклянської, Малоперещепинської об’днаних територіальних громад, Решетилівського професійного аграрного ліцею, Державної спеціалізованої художньої школи І-ІІІ ст. «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського.
Метою діяльності школи є задоволення потреби учнівської молоді у додатковій освіті з дисциплін природничого циклу, виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких і експериментальних проектах у системі Малої академії наук України, задоволення потреб у професійному самовизначенні. Професійна орієнтація слухачів спрямована на спеціальності, пов’язані із сільським господарством, медициною, педагогікою та охороною довкілля.
Освітній процес у школі здійснюється відповідно до навчального плану і навчальних програм та проходить за такими напрямками:
- систематика та екологія тварин, ботаніка з основами екології;
- загальна біологія та фізіологія людини;
- неорганічна та органічна хімія.
До викладацької діяльності у Школі залучені науково-педагогічні працівники Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавської державної аграрної академії, які мають учений ступінь та вчене звання. Викладачам зимової наукової предметної школи за багаторічну плідну працю з обдарованою учнівською молоддю були вручені подяки Департаменту освіти і науки.
За час, що минув з початку роботи школи, діти взяли участь у розважально-пізнавальних та спортивних заходах. Разом з керівниками підготували колядки та привітали місцевих жителів з Різдвом Христовим.
Усі учасники предметної школи одержали солодкі різдвяні подарунки від Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Протягом роботи предметної школи на дітей чекають екскурсійні поїздки до музеїв, спортивні естафети, дискотеки та багато інших цікавих заходів.

{gallery}News2019/01/11/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:840
За місяць:3016
Всього:260334

Кориснi посилання