Головне меню

Юні екологи Полтавщини вивчають свої права

DSC 0099

У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 10 до 14 грудня проведено Тиждень права. Заходи відбувалися в рамках Всеукраїнського тижня права.
Тиждень розпочався Всеукраїнськиим уроком «Права людини», який було присвячено проголошенню Загальної декларації прав людини.
Відповідно до складеного плану заходів педагогічними працівниками центру Крафт А.С, Петренко В.Ю. були проведені виховні години «Знай свої права», «Маю право».

Вихованці керівника гуртків Марченко О.В., Нікітченко В.М. взяли участь у діловій грі «Закон на нашій Землі». Бесіду на тему «Мандрівка в країну права» для вихованців гуртка провела Грищенко Н.Ю.
Знання своїх прав та обов’язків вихованці перевірили під час проведення правової вікторини.
Діти взяли участь у квестовій грі «Я знаю свої права», яку організувала і провела методист закладу Лещенко І.В
Великий інтерес у вихованців закладу викликала зустріч з представником Головного управління Національної поліції у Полтавській області.
Перед учасниками заходу виступила начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Карюк Ірина Миколаївна. Працівник поліції розповіла учасникам заходу про їх права та обов’язки та відповіла на численні запитання дітей.

{gallery}News2018/12/19/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання