Головне меню

Відбувся обласний конкурс «Візерунки фантазій»

IMG 20181204 131916

04-05 грудня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності, підвищення рівня трудової та професійної підготовки, розвитку творчої діяльності учнів проведено обласний конкурс з рукоділля вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій».

В конкурсі взяли участь делегації від Полтавського міського Центру позашкільної освіти (ЦПО), Кременчуцького міського ЦПО, Кременчуцького міського ЦПО "Лідер", Станції юних техніків (СЮТ) м. Миргород, Карлівської, Зіньківської, районних СЮТ, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів (СЮТ), Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ), Гадяцького, Диканського, Карлівського, Козельщинського, Полтавського, районних БДЮТ, Великобагачанського Будинку творчості дітей та юнацтва, Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) м. Горішні Плавні, Глобинського, Лубенського районних ЦДЮТ, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавського ОЦНТТУМ. Всього – 81 учасник. В номінації: «М’яка іграшка» – 20 учасників;
«Кераміка» – 18 учасників;
«В'язання гачком» – 13 учасників;
«Бісероплетіння» – 16 учасників;
«Вишивка хрестиком» – 14 учасників.
Програмою конкурсів було передбачено: проведення захисту домашніх робіт; особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних номінацій конкурсу.
Переможців нагороджено грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Ними стали:
у номінаці «Бісероплетіння»
у молодшій віковій групі:
за ІІ місце – Дуб'янський Кирило, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
Щербина Марина, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
за ІІІ місце – Медяник Юлія, Карлівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Палашова Софія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Козкаченко Вероніка, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Намистинка»;
за участь – Кацай Олександра, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості;
Василенко Олександра, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Намистинка»;
Порохня Ілона, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Намистинка»;
у середній віковій групі:
за ІІ місце – Пантюшенко Анна, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
Юхименко Маргарита, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Градизька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
за ІІІ місце – Жук Богдана, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
у старшій віковій групі:
за І місце – Примасюк Анна, Соколовобалківський ЗЗСО, комунальний заклад (КЗ) «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району;
Компанієць Вікторія, Зіньківська районна станція юних техніків, Опорний заклад «Зіньківська СШ №1»;
Волошина Ірина, Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості;
за участь – Жидик Вікторія, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Пащенко Марія, КЗ «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» при Супрунівському навчально-виховному комплексі (НВК).
У номінації «В’язання гачком»
у молодшій віковій групі:
за ІІ місце – Лоєнко Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Павутинка»;
за ІІІ місце – Довкач Руслана, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Павутинка»;
у середній віковій групі:
за І місце – Кобзар Софія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Бондаренко Валерія, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська СЗШ №6; Дементьєва Марія, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська СЗШ №6;
за ІІ місце – Зіненко Захар, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості;
Журавель Валерія, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району;
Крат Марія, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
за ІІІ місце – Овсій Анастасія, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Градизька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;
Борох Анастасія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
у старшій віковій групі:
за І місце – Кравченко Марія, Голобородьківський НВК,
Карлівська районна станція юних техніків;
за ІІ місце – Скрипнікова Мирослава, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
за ІІІ місце – Удовиченко Олександра, Зіньківська районна станція юних техніків, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У номінації «Вишивка хрестиком»
у молодшій віковій групі:
за ІІІ місце – Бутенко Софія, Козельщинський Будинок дитячої та юнацької творчості;
у середній віковій групі:
за І місце – Гавриленко Єва, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
за ІІ місце – Мартишевська Марина, Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
за ІІІ місце – Жорняк Анна, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району;
Дзіна Дар'я, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Кошман Олександр, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
у старшій віковій групі:
за І місце – Юськова Олександра, Голобородьківський НВК, Карлівська районна станція юних техніків;
Хоружа Тетяна, Зіньківська районна станція юних техніків, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
Савченко Анна, Лютенська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гадяцького району;
за ІІ місце – Глушко Альбіна, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів, Лубенська ЗШ №8;
Карпенко Юлія, Лубенський районний центр дитячої та юнацької творчості;
Чепурна Анастасія, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості. Пустовійтівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
за ІІІ місце – Кац Олександра, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер»;
Смірнова Карина, КЗ "Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості" при Супрунівському НВК.
У номінації «М’яка іграшка»
у молодшій віковій групі:
за ІІ місце – Лабутіна Софія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Чарівні клаптики»;
Лабутіна Анастасія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Чарівні клаптики»;
за ІІІ місце – Тарасова Софія, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Фастовець Марія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Чарівні клаптики»;
у середній віковій групі:
за І місце – Мацак Олександра, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер», Кременчуцька ЗОШ №18;
Ожуг Яна, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за ІІ місце – Чеботарь Аліна, КЗ «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» при Супрунівському НВК;
Фастовець Олександра, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Чарівні клаптики»;
Александрова Дар'я, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за ІІІ місце – Тарасенко Марія, Диканський районний Будинок дитячої та юнацької творчості;
Дахно Анастасія, Зіньківська районна станція юних техніків, Зіньківска СШ №2 І-ІІІ ступенів;
Целуйко Анна, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти;
Чубаренко Софія, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Сувенір»;
Бовдун Катерина, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Сувенір»;
у старшій віковій групі:
за І місце – Карпова Світлана-Юліана, Великобагачанський будинок творчості дітей та юнацтва виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради;
за ІІ місце – Шевченко Вікторія, КЗ «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» Новосанжарського району;
Зазнобіна Катерина, Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Карлівська районна станція юних техніків;
Шевченко Валерія, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9;
за ІІІ місце – Старченко Ксенія, Позашкільний навчальний заклад Центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради;
Безніщенко Крістіна, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
У номінації «Кераміка»
у молодшій віковій групі:
за І місце – Кібенко Діана, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Рибчуновська Єва, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за ІІ місце – Оганісян Сафія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер»;
Матушкова Дар'я, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Кераміка»;
Гусенков Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за ІІІ місце – Ревега Марія, Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер»;
Кужель Дарина, КЗ «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» при Супрунівському НВК;
Каліновська Євгенія, Станція юних техніків м. Миргород, Миргородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №9;
Фалько Вікторія, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за участь – Статівка Ольга, Зіньківська районна станція юних техніків, Опорний заклад «Зіньківська СШ №1»;
у середній віковій групі:
за І місце – Пермінов Микита, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Гончарний двір»;
за ІІ місце – Шило Ярина, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Гончарний двір»;
Павлюченко Микита, Полтавський міський центр позашкільної освіти, гурток «Гончарний двір"»;
за ІІІ місце – Зарудний Олег, Зіньківська районна станція юних техніків, Опорний заклад «Зіньківська СШ №1»;
Панченко Микола, КЗ «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» при Супрунівському НВК;
у старшій віковій групі:
за І місце – Лебедєва Ольга, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
за ІІ місце – Любимська Катерина, Нехворощанський ЗЗСО;
Лебедєв Олександр, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

{gallery}News2018/12/10/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:840
За місяць:3016
Всього:260334

Кориснi посилання