Головне меню

Проведено засідання обласного методичного об'єднання педагогів вокального та інструментального жанрів

2018.12.05 ОМО вокал

5 грудня 2018 року на базі Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди (ДМШ №1) відбулося засідання обласного методичного об'єднання педагогів вокального та інструментального жанрів (координатор – методист Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) Ірина Синягівська).

Учасники засідання мали можливість переглянути виступи вихованців музичної школи та побувати на практичних заняттях.
Так, теорію та практику роботи з дитячим колективом у класі баяну та акордеону представили педагоги школи – старший викладач вищої категорії по класу баяну, акордеону Лідія Верещака, викладачі по класу акордеону Алла Романенко та Тетяна Братанова. Як засвоєно теоретичний матеріал, було видно на практиці – учні, учасники ансамблів, продемонстрували набуті уміння, запропонували оригінальне виконання разом з педагогами загальновідомих творів.
Актуальною та цікавою була доповідь викладача вищої категорії, старшого викладача по класу фортепіано, концертмейстера Юлії Буднік «Аспекти творчої та педагогічної діяльності акомпаніатора», під час якої присутні познайомились з особливостями та перевагами роботи педагога-акомпаніатора з вокалістами, інструментальними виконавцями.
Викладач академічного вокалу ДМШ №1 Лідія Гринь провела фрагмент відкритого уроку «Основа вокальної техніки. Вправи для включення резонаторів», разом з учнями продемонструвала різні методи розспівування у жанрах естрадного та народного вокалу.
Детальніше на сайті http://www.ocevum.pl.ua/news/1544090971

 {gallery}News2018/12/07/01{/gallery}

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання