Головне меню

Краєзнавці Полтавщини звітувалися про свою роботу

1

27-29 листопада 2018 року в м.Полтаві Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді відповідно до плану заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки та плану роботи Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА проведено ІХ обласну краєзнавчу конференцію учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята».
У зібранні взяли участь 160 краєзнавців з 22 районів і міст області, 11 об’єднаних територіальних громад, 4 закладів обласного підпорядкування.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Рибалко С.В.
Бабенко Л.Л., доктор історичних наук, професор кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, під час свого виступу окреслила актуальні проблеми історико-краєзнавчих досліджень.
Закалюжний В.М., кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, козак Полтавського коша імені М. Міхновського Українського козацтва, поділився результатами наукового дослідження про кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.
Директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В. ознайомив присутніх із станом розвитку краєзнавства та системою національно-патріотичної роботи з учнівською молоддю на Полтавщині, окреслив завдання та наголосив на основних напрямах роботи у 2019 році.
На секційних засіданнях конференції учасники продемонстрували результати своєї пошуково-дослідницької роботи. У секції історичного та археологічного краєзнавства взяли участь 78 учасників, географічного та екологічного краєзнавства – 45 учасників, фольклору та етнографії – 37. Керівники секцій відзначили високий рівень підготовки пошуково-дослідницьких матеріалів та їх захисту.
За підсумками роботи секцій учасників нагороджено грамотами та призами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, кращих доповідачів відзначено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, керівникам делегацій вручено подяки Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Кращі матеріали юних дослідників опубліковані у збірнику матеріалів конференції, який отримав кожен учасник.

{gallery}News2018/11/30/01{/gallery}

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:58
За тиждень:167
За місяць:1785
Всього:252975

Кориснi посилання