Головне меню

У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі проведено Тиждень сільського господарства

DSCN1817

Відповідно до плану роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2018 рік, з метою поглиблення теоретичних знань вихованців, прищеплення їм інтересу до галузі сільського господарства, поваги до людей праці з 19 до 23 листопада проводився Тиждень сільського господарства.
Протягом Тижня для вихованців закладу відбулися змістовні заходи, які підготували і провели керівники гуртків Пугачова І.Я., Грищенко Н.Ю., Нікітченко В.М.

Вихованці гуртка Пугачової І.Я. взяли участь у Святі врожаю, конкурсі веселих та кмітливих на тему «Хлібопекарські професії», здійснили екскурсію до лабораторії Полтавської державної аграрної академії.
Керівник гуртка Грищенко Н.Ю. підготувала для вихованців вікторину «На грядці». Діти розгадували загадки на тему «Овочі», брали участь у конкурсі під назвою «Заморочки із бочки», змагалися на краще знання прислів’їв та приказок про городні рослини, виконували в групах завдання «Хто зайвий?»
Вихованці гуртка «Юні кролівники» (керівник Нікітченко В.М.) взяли участь в інтелектуальній грі «Допоможи мамам знайти їхніх малят».
Керівники гуртків відділу сільського господарства провели для дітей бесіди на теми «Овочі – джерело вітамінів», оформили разом з вихованцями виставку сільськогосподарської продукції, вирощеної на навчально-дослідній земельній ділянці. Діти мали змогу взяти участь у конкурсах малюнків «Цікаві овочі» та «Ми відповідальні за тих, кого приручили».
Діти з задоволенням брали участь у заходах Тижня. Найактивніші з них були нагороджені призами.

{gallery}News2018/11/28/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:58
За тиждень:167
За місяць:1785
Всього:252975

Кориснi посилання