Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

IMG 20181120 141630

20-22 листопада 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.
У ньому взяли участь делегації Карлівської районної станції юних техніків, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти "Лідер", Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Миргородської станції юних техніків, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (всього 5 команд, 12 учасників).

Захід проводився з метою розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі гуртків радіоелектроніки у школах та позашкільних закладах, обміну досвідом роботи з організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
Програмою конкурсу-змагань було передбачено:
проведення теоретичного заліку з радіо конструювання;
розробку та виготовлення друкованої плати;
монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою.
Особиста першість визначалась за кращими результатами в окремих номінаціях конкурсу-змагань та за віковими категоріями учасників (молодша вікова група – 12-14 років, старша вікова група – 15-18 років).
За результатами конкурсу-змагання переможців було нагороджено грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради:
Старша вікова група
Номінація "Теоретичний залік":
І місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти "Лідер";
ІІ місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ місце – Ізмайлов Іван, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
Номінація "Розробка та виготовлення друкованої плати" :
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти "Лідер";
ІІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
Номінація "Монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою":
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів;
ІІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
Отяковський Олексій, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти "Лідер",
Ізмайлов Іван, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
В особистому комплексному заліку (сума балів трьох номінацій):
І місце – Замарін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти,
Ріжко Володимир, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів; Отяковський Олексій, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти "Лідер";
ІІ місце – Савельєв Максим, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ місце – Ізмайлов Іван, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.
Молодша вікова група
Номінація "Теоретичний залік":
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІ місце – Букін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти,
П'ятак Олександр, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів,
Терещенко Олександр, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ місце – Прасол Максим, Миргородська станція юних техніків,
Білокінь Ілля, Карлівська районна станція юних техніків,
Фролов Володимир, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти "Лідер".
Номінація "Розробка та виготовлення друкованої плати":
І місце – Букін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – Прасол Максим, Миргородська станція юних техніків,
Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ місце – Білокінь Ілля, Карлівська районна станція юних техніків,
П'ятак Олександр, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів.
Номінація "Монтаж та налагодження радіоелектронного пристрою":
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,
Букін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – Прасол Максим, Миргородська станція юних техніків,
Білокінь Ілля, Карлівська районна станція юних техніків;
ІІІ місце – П'ятак Олександр, Лубенська міська станція юних техніків і натуралістів.
В особистому комплексному заліку (сума балів трьох номінацій):
І місце – Кізілов Дмитро, Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді,
Букін Дмитро, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – П'ятак Олександр, Лубенська міська станція юних техніків,
Прасол Максим, Миргородська станція юних техніків,
Білокінь Ілля, Карлівська районна станція юних техніків.
У командному заліку:
І місце –Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
ІІ місце – Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді;
ІІІ місце – Лубенська міська станція юних техніків.

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:0
За тиждень:451
За місяць:1455
Всього:229398

Кориснi посилання