Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбувся ІV обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів

2018.11.20 Конкурс відеороликів

20 листопада в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся вже ІV обласний конкурс відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей закладів позашкільної та загальної середньої освіти. Цього року своїми роботами прзентували 40 конкурсантів із 15 районів (Гребінківський, Козельщинський, Карлівський, Кременчуцький, Машівський, Миргородський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Оржицький, Кобеляцький, Лохвицький, Диканський, Зіньківський, Чорнухинський), 5-ти об’єднаних територіальних громад (Білоцерківська, Гребінківська, Козельщинська, Мачухівська, Пирятинська) області та міст Полтава, Кременчук і Горішні Плавні.

Переможцями конкурсу стали:
у номінації «Відеоролики та презентації на власні поетичні та прозові твори»:
Диплом I ступеня
Троцька Марія (І вікова група) – учениця Опорного закладу «Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області»;
Мокієнко Максим (ІІ вікова група) – учень Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди», вихованець Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості.
Диплом ІІ ступеня
Калитка Софія (І вікова група) – вихованка гуртка «Літературна творчість» Кобеляцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна;
Матвієнко Вероніка (І вікова група) – учениця Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»;
Бабельнік Валерія, Попович Сніжана (ІІ вікова група) – вихованки літературного гуртка «Біла Ворона» Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області;
Ніколенко Наталія (ІІ вікова група) – вихованка літературного гуртка «Ліра» Державного професійно-технічного навчального закладу «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки.
Диплом ІІІ ступеня
Острянська Юлія (І вікова група) – ученицяКулажинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області;
Храпаль Ілона (І вікова група) – вихованка гуртка «Культура мови та спілкування» Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості;
Марчук Богдан (І вікова група) – вихованець гуртка «Рукоділля» Машівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
Солдатенкова Жанна (І вікова група) – вихованка літературного гуртка «Ліра» Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради Полтавської області;
Шенгер Мирослава (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
у номінації «Буктрейлер»:
Диплом І ступеня
Вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» (І вікова група) Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Сергєєва Валерія (ІІ вікова група) – учениця Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Панаса Мирного.
Диплом ІІ ступеня
Козуб Марія (І вікова група) – вихованка секції «Літературна творчість» Калашниківського навчально-виховного комплексу Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області;
Арестова Анастасія (ІІ вікова група) – вихованка зразкового художнього колективу гуртка літератури та публіцистики «Діалог» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради.
Диплом ІІІ ступеня
Гошенко Тетяна (І вікова група) – учениця Солоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козельщинської районної ради Полтавської області;
Шенгер Мирослава (ІІ вікова група) – вихованку гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.
Детальніше про захід: http://www.ocevum.pl.ua/news/1542803197 

 

На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:130
За тиждень:448
За місяць:1452
Всього:229395

Кориснi посилання