Головне меню

Зустріч з представниками патрульної поліції

 DSC0021

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
З метою виховання і формування позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів, забезпечення передумов для зменшення рівня травмування учнів та запобігання створення аварійних ситуацій на дорогах у Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді 15 листопада 2018 року проведений захід «Пов’яжи стрічку», на який було запрошено представників патрульної поліції м. Полтави.

Бесіда з правил дорожнього руху була проведена в ігровій формі, тому вихованці із задоволенням прийняли участь в змаганнях зі знань про дорожні знаки. Захід сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху, у підсумку якого вихованцям було вручено світловідбивні засоби. Діти залишали захід із позитивними емоціями.

{gallery}News2018/11/20/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:67
За тиждень:176
За місяць:1794
Всього:252984

Кориснi посилання