Головне меню

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді проведено благодійний захід на підтримку тяжкохворої дитини

01

16 жовтня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (далі – ОЦЕВУМ), за ініціативи педагогічного колективу, проведено благодійний захід, основною метою якого був збір коштів для доньки керівника гуртка ОЦЕВУМ Оксани Кедрун. У дворічної Софійки лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз, вона вже близько місяця знаходиться на лікуванні у онкогематологічному відділенні Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

Захід було розпочато на площі біля ОЦЕВУМу флешмобом «Танцюй на добро!» від вихованців народного художнього колективу школи сучасної хореографії «ТОТУС». У фойє закладу організовано виставку виробів вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, до якої долучилися волонтери православного центру «Благо» та їх друзі. Вироби можна було не лише виготовити власноруч, побачити чи потримати у руках, а й придбати за символічну суму.
Кульмінацією заходу став концерт у великій залі, участь у якому взяли гуртківці закладу та знані не лише у місті, а й по всій Україні гурти «Live Drums Show», «Violin Cover Mix», «Стрибожі внуці» та вокально-хорова студія «Домінус».
Детальніше про захід: http://www.ocevum.pl.ua/news/1539788530

{gallery}News2018/10/19/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання