Головне меню

18 жовтня відзначаємо Європейський день боротьби із торгівлею людьми

ludmi

У 2007 році день 18 жовтня Європейський парламент визначив як Європейський день боротьби з торгівлею людьми. І вже 12 років поспіль європейська спільнота підтримує ініціативи людей доброї волі щодо поширення інформованості про таке ганебне і злочинне явище сучасності як торгівля людьми.
Україна приєдналась до впровадження міжнародних стандартів і принципів у цій сфері, ратифікувавши у 2010 році Конвенцію Ради Європи про боротьбу з торгівлею людьми.

Щороку 18 жовтня європейці закликають людство солідаризувати зусилля щодо протидії небезпеці, від якої потерпають перш за все жінки, діти, молодь. Обізнаність і небайдужість людей щодо цього найсерйознішого злочину проти людства допомагає мінімізувати ризики потрапляння людей до тенет торгівців людьми. Тому залучення якомога більшої кількості людей до просвітницьких акцій – найдієвіший спосіб боротьби із торгівлею людьми.
18 жовтня цього року в обласних центрах України, а також в усіх містах, де функціонують управління/відділи соціального захисту населення, а 20 жовтня – в м. Києві – буде організовано вуличну акцію «Хода за свободу», основна мета якої – інформувати громадян про існування проблеми торгівлі людьми, основні форми та способи втягнення в експлуатацію, передусім – у трудову.
Трудова міграція – сфера найбільших ризиків, пов’язаних із потраплянням у ситуацію торгівлі людьми.
Молодь Полтавщини підтримує ініціативу організаторів акції протистояти трудовій експлуатації й 18 жовтня теж візьме участь у заході. У м. Полтаві акція стартуватиме з Театральної площі о 13.00.
Така нагальна проблема сучасності як торгівля людьми потребує глибокого усвідомлення, яке можливе лише за умови постійної копіткої просвітницької роботи, особливо з молоддю.
Педагогічні працівники розуміють важливість інформування молоді про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, організовують просвітницькі заходи за цією тематикою, і 18 жовтня у кожному закладі освіти буде відзначено Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Врятуймо наших дітей від небезпеки, яку становить торгівля людьми!

 

На сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:66
За тиждень:175
За місяць:1793
Всього:252983

Кориснi посилання