Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено обласні відкриті очні змагання з радіозв'язку

IMG 20180911 164214

 11-12 вересня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) вже втретє було проведено обласні відкриті очні змагання учнівської молоді Полтавської області з радіозв'язку на коротких хвилях.

У заході взяли участь делегації Херсонського Центру позашкільної роботи, Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради, Остерської станції юних техніків Чернігівської області, Київського коледжу зв'язку, Здолбунівської районної станції юних техніків Рівненської області, комунального закладу "Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Рівненської обласної ради, Диканського, Гадяцького районних Будинків дитячої та юнацької творчості, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Всього – 26 учасників із 12 команд.

11 вересня для учасників було проведено цікаві екскурсії містом, до музею військ зв’язку збройних сил України (директор Єрмачков В.І.), музею авіації та космонавтики імені Юрія Кондратюка (директор Пушкарєв А.М.).
Змагання проводилися з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активізації роботи колективних та індивідуальних аматорських радіостанцій, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації.
Основні завдання:
- популяризація радіозв’язку на коротких хвилях серед учнівської молоді;
- підвищення рівня технічної та операторської майстерності радіо-спортсменів;
- пропаганда та популяризація технічних видів спорту серед учнівської та студентської молоді України;
- сприяння створенню, розвитку та збереженню мережі гуртків колективних радіостанцій в школах та позашкільних закладах;
- обмін досвідом роботи.
За результатами змагань було визначено призерів і серед команд Полтавської області, і серед команд з інших областей у трьох вікових категоріях дівчат і юнаків.
Юних радіоспортсменів нагороджено грамотами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради за результатами особистого заліку у відповідних турах.
У такому турі, як:
SSB тест (телефонний тур)
І місце вибороли:
Сімонов Олексій, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,
Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,
Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,
Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ, група Ю18,
спортсмени Полтавської області:
Медник Антоніна, Диканський районний БДЮТ, група Д14,
Помазан Максим, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю18,
Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю16,
Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю14;
ІІ місце:
Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,
Назарова Анна, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Д16,
Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,
Сидорук Юлія, Рівненський ОЦНТТУМ, група Д18,
спортсмени Полтавської області:
Ахмедов Дмитро, Диканський районний БДЮТ, група Ю16,
Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,
Рокотянський Владислав, Диканський районний БДЮТ, група Ю14,
ІІІ місце:
Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Васько Владена, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,
Скора Зоряна, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,
Скора Дарина, Рівненський ОЦНТТУМ, група Д18,
спортсмени Полтавської області:
Ізмайлов Іван, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю16,
Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю18,
Явтушенко Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю14;
SSB тест (телефонний тур англійською мовою)
І місце вибороли:
Сімонов Олексій, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,
Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,
Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,
Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ, група Ю18,
спортсмени Полтавської області:
Медник Антоніна, Диканський районний БДЮТ, група Д14,
Помазан Максим, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю18,
Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю16,
Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю14,
ІІ місце:
Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Назарова Анна, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Д16,
Скора Зоряна, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,
Сидорук Юлія, Рівненський ОЦНТТУМ РОР, група Д18,
спортсмени Полтавської області:
Ахмедов Дмитро, Диканський районний БДЮТ, група Ю16,
Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,
Терещенко Олександр, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, група Ю14,
ІІІ місце:
Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,
Андрійчук Юліана, Здолбунівська районна СЮТ, група Д14,
Скора Дарина, Рівненський ОЦНТТУМ, група Д18,
спортсмени Полтавської області:
Рокотянський Владислав, Диканський районний БДЮТ, група Ю14,
Савельєв Максим, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю18;
CW тест (телеграфний тур)
І місце вибороли:
Сімонов Олексій, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14,
Француз Вікторія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д16,
Шелепень Юлія, Остерська СЮТ Чернігівської області, група Д14,
Кошова Анна, Київський коледж зв'язку, група Д18,
Братчик Олександр, Рівненський ОЦНТТУМ, група Ю18,
спортсмени Полтавської області:
Краснянський Назар, Диканський районний БДЮТ, група Ю18,
Остроушко Андріан, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю16,
Кізілов Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ, група Ю14,
ІІ місце:
Кєвліков Максим, Херсонський Центр позашкільної роботи, група Ю14,
ІІІ місце:
Трубаєв Олександр, міжшкільний навчально-виробничий комбінат Херсонської міської ради, група Ю14.
Також нагороджено грамотами Полтавського ОЦНТТУМ команди-переможниці:
за І місце – Рівненського ОЦНТТУМ,
за ІІ місце – Остерської СЮТ Чернігівської області,
за ІІІ місце – Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради.
Серед команд-переможців Полтавської області:
за І місце – Полтавського ОЦНТТУМ,
за ІІ місце – Диканського районного БДЮТ,
за ІІІ місце – Полтавського ОЦНТТУМ.

 

 

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:87
За тиждень:523
За місяць:1941
Всього:223141

Кориснi посилання