Головне меню

Юні аграрії– переможці Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об’єднань

image-0-02-04-0784543f8c7443a910bb691631b5dce856e2874e5b3d0634737d4d54be2f5a65-V

Команда юних аграріїв Полтавської області у складі вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бандебері Софії, Лаврик Дар’ї, Пугачової Катерини і керівника команди Пугачової Ірини Ярославівни взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об’єднань. Зліт проводився упродовж 11-13 вересня цього року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
У заході брали участь 18 команд з різних областей України. Учасників вітали організатори Зльоту та члени журі. Свої виступи гостям дарували юні артисти - художні колективи комунального закладу Тернопільської міської ради «Центр творчості дітей та юнацтва».
Учасники Зльоту поклали квіти до пам’ятника Небесній сотні, що на Площі Героїв Євромайдану.

Юні аграрії представляли свої роботи під час конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Овочівництво», виставки-презентації «Щедрість рідної землі» та відкритого творчого звіту учнівських виробничих бригад.
У рамках Зльоту відбулися педагогічні читання «Компетентнісний підхід у роботі учнівських аграрних об’єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів» для керівників делегацій, на яких учасники обговорили питання діяльності учнівських аграрних об’єднань в умовах переходу до компетентнісного навчання.
Цікавою для учасників стала екскурсія до компанії «Агропродсервіс» (с.Настасів, Тернопільський район), де вони ознайомилися з виробництвом - оглянули роботу лабораторій, технічного парку, елеваторних комплексів, заводу з переробки соєвих бобів, насіннєвого заводу, яблуневих садів.
Учасники відвідали Національний заповідник «Замки Тернопілля», зокрема, Збаразький замок (м. Збараж).
Команда Полтавської області нагороджена дипломом ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України як переможець ІІ етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань і грамотою за зайняте ІІІ місце у виставці-презентації «Щедрість рідної землі» та цінними подарунками.

 

{gallery}News2018/09/19/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання