Головне меню

Завершила роботу польова школа юних археологів Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

1

31 липня 2018 року завершила роботу польова археологічна школа клубу юних археологів «Земляни» Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, яка працювала протягом 7 днів на базі Шишацької археологічної експедиції. У експедиції взяли участь 22 учні та студенти закладів освіти області.

 Вихованці школи виходили в археологічні розвідки, слухали лекції кандидата історичних наук, завідувача відділом палеокераміки Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України Гейко А.В. та керівників групи: Бровко Н.Д., Павелка Г.Г., Рябухи Ю.А. Брали участь у майстер-класі з виготовлення ліпної кераміки, здійснили екскурсію на Бутову гору, побували біля пам'ятників визначному природодосліднику Володимиру Вернадському та Козакам Яресківської та Шишацької сотні.

Отримані під час археологічної школи знання стануть у нагоді вихованцям клубу під час написання науково-дослідницьких робіт МАН, статей для краєзнавчих конференцій і т.д. Підтвердженням значимості роботи польової археологічної школи є перемога вихованки клубу юних археологів «Земляни» Свічкар Сабіни у творчій майстерні «Археологічне краєзнавство» під час XI Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців у 2017 році.
{gallery}News2018/07/31{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:3
За тиждень:684
За місяць:2693
Всього:247740

Кориснi посилання