Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Полтавщина готується до організації Всеукраїнського форуму позашкільників

03

8 листопада відбулася нарада у форматі Skype-конференції за участі директорів обласних закладів позашкільної освіти та представника Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді,доктором педагогічних наук, професором, академіком Академії наук вищої освіти України – Володимиром Вербицьким.
Володимир Вербицький відмітив колосальний потенціал та єдність позашкільного руху Полтавщини: «Маючи значні здобутки, методичні і практичні напрацювання в галузі, полтавське позашкілля може гордитися єдністю цілей і думок на власний розвиток, а також, тісною співпрацею закладів з органами виконавчої влади і, скероване Департаментом освіти і науки Полтавської ОДА, обов’язково, у найближчій перспективі, стане флагманом даного руху в Україні!» - зазначив Володимир Валентинович.
На нараді було прийнято рішення про проведення у 2020 році на теренах області Всеукраїнського позашкільного форуму для здійснення ефективного саморозвитку та обміну передовим управлінським і педагогічним досвідом.

Туристський сезон-2018 в області завершено

IMG 8460 1

03-04 листопада в спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської об’єднаної територіальної громади відбувся 23 відкритий Чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму в приміщенні (в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді). У змаганнях взяли участь 111 учасників з 12 команд середньої вікової групи та 8 команд старшої вікової групи з міст Горішні Плавні, Лубен, Миргорода, Кобеляцького, Машівського, Решетилівського, Чутівського районів, Михайлівської, Сенчанської об’єднаних територіальних громад, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та гості – команда з міста Черкас.

Обласний конкурс з інформаційних технологій

tit

23-25 жовтня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – Центр) було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій, у якому взяли участь команди закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.
Захід проводився для сприяння у популяризації та вдосконаленні науково-технічної творчості, збільшенні мережі гуртків інформатики та обчислювальної техніки у закладах освіти, обміну досвідом з організації технічної самодіяльності учнівської молоді, розвитку їх творчої, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Переобрано Президента Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

1

 22 жовтня 2018 року в актовій залі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання оновленого складу Президії Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, погодженого Національним центром «Мала академія наук України». Під час засідання обрано почесного Президента Президії.

Відповідно до положення позашкільного навчального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Президію очолює Президент, який обирається строком на п’ять років.

Керівники шкільних команд КВН підвищували майстерність в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді

01

19 жовтня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (далі – ОЦЕВУМ) проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасниками якого стали 48 педагогів.
Методичні поради щодо підготовки команд та проведення гумористичних турнірів надали:
• головний редактор Першої Полтавської ліги КВН Олександр Терещенко;
• автор і актор команди «Французи», учасник телепроектів «Розсміши коміка» та «Ліга сміху», автор телепроекту «Ігри приколів» на каналі «1+1» Олександр Сергієнко;

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді проведено благодійний захід на підтримку тяжкохворої дитини

01

16 жовтня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (далі – ОЦЕВУМ), за ініціативи педагогічного колективу, проведено благодійний захід, основною метою якого був збір коштів для доньки керівника гуртка ОЦЕВУМ Оксани Кедрун. У дворічної Софійки лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз, вона вже близько місяця знаходиться на лікуванні у онкогематологічному відділенні Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

Освітяни та учні області залучилися до відзначення Дня захисника України

dsc 0380

14 жовтня працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації приєдналися до урочистостей з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва, чергової річниці створення УПА і свята Покрови Пресвятої Богородиці, які відбулися у м. Полтаві.
Під час обласного заходу на театральній площі м. Полтави курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою дали Клятву ліцеїста.

Відбувся обласний збір екологів та дослідників сільського і лісового господарства «Здобутки юних»

DSC 0075

З 9 до 11 жовтня 2018 року на базі обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору «Еколог» (с. Міські Млини Зіньківського району), що є структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, проведено обласний збір юних екологів та дослідників сільського і лісового господарства.
Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Підведено підсумки обласного конкурсу мініатюр серед педагогів закладів позашкільної освіти

R0095101

9 жовтня 2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання журі обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти. Тема цьогорічного конкурсу – «Колоритний світ народної іграшки: від минулого до сучасного». Відповідно до тематики завданням конкурсу було – відстежити з давнини до сьогодення розвиток народної іграшки різних технік виконання.
На розгляд журі було представлено 103 роботи педагогів із 33-х закладів позашкільної освіти області.

18 жовтня відзначаємо Європейський день боротьби із торгівлею людьми

ludmi

У 2007 році день 18 жовтня Європейський парламент визначив як Європейський день боротьби з торгівлею людьми. І вже 12 років поспіль європейська спільнота підтримує ініціативи людей доброї волі щодо поширення інформованості про таке ганебне і злочинне явище сучасності як торгівля людьми.
Україна приєдналась до впровадження міжнародних стандартів і принципів у цій сфері, ратифікувавши у 2010 році Конвенцію Ради Європи про боротьбу з торгівлею людьми.

Міністерством освіти і науки України затверджено Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами

dokumenty-Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації пропонує до уваги педагогічних працівників наказ Міністерства освіти і науки України від 02.10.2018 №1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами» та зазначені Методичні рекомендації з додатком «Примірний перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства».

Наказ МОН від 02.10.2018 № 1047 | переглянути on-line 

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників закладів позашкільної освіти з організації навчально-методичної роботи

титульне25 вересня 2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання обласного методичного об’єднання (ОМО) педагогічних працівників закладів позашкільної освіти з організації навчально-методичної роботи (голова ОМО – заступник директора з навчально-методичної роботи ОЦЕВУМ Артюх С. І.). Учасниками засідання стали 58 педагогів із 32 закладів Полтавщини.

Молодь Полтавщини – за здоровий спосіб життя!

09

19 вересня 2018 року на базі Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) відбувся фінал VIII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», учасниками якого стали 17 команд – переможниць регіональних етапів фестивалю з більшості областей країни.
Полтавщину представляли переможці обласного етапу – команда «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №38 (керівники Корнієнко Ж. А. і Щербань Л. В.) та команда «ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості (керівники Тимчур А. І. і Зубенко Т. В.). На фестиваль-конкурс було направлено й роботи переможців обласного конкурсу плакатів, фотографій і художніх робіт.

Проведено обласні відкриті очні змагання з радіозв'язку

IMG 20180911 164214

 11-12 вересня 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) вже втретє було проведено обласні відкриті очні змагання учнівської молоді Полтавської області з радіозв'язку на коротких хвилях.

У заході взяли участь делегації Херсонського Центру позашкільної роботи, Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради, Остерської станції юних техніків Чернігівської області, Київського коледжу зв'язку, Здолбунівської районної станції юних техніків Рівненської області, комунального закладу "Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Рівненської обласної ради, Диканського, Гадяцького районних Будинків дитячої та юнацької творчості, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. Всього – 26 учасників із 12 команд.

Юні флористи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді - призери Всеукраїнського конкурсу з флористики і фітодизайну

IMG 20180919 113119

Команда Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі Мостовенко Юлії, Кравченко Владислави, Пугачової Катерини та керівників Мокляк А.О., Крафт А.С. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «100 славних років Позашкіллю». Конкурс відбувся 17-19 вересня на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у м. Київ.

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:44
За тиждень:589
За місяць:1676
Всього:225923

Кориснi посилання