Головне меню

Проведено V розширене засідання навчально-консультативної робочої група з напряму „Удосконалення мережі освітніх закладів” „Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області”

54462599 35640 n

22 березня 2019 року відбулося V розширене засідання навчально-консультативної робочої групи під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. До участі у засіданні запрошено голів об’єднаних територіальних громад, керівників інтернатних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Захід проходив у Семенівській об’єднаній територіальній громаді на базі Семенівського навчально-виховного комплексу № 2.
Одне із ключових питань – впровадження елементів досвіду фінської системи освіти, яка передбачає, в першу чергу, шанобливе ставлення до дитини, рівнозначне фінансування закладів освіти, створення належного інклюзивного середовища та комфортних і доступних умов для всіх учасників освітнього процесу. Крім того, обговорено хід реалізації освітньої реформи в об’єднаних територіальних громадах області.
За підсумками роботи засідання головам об’єднаних територіальних громад області надано відповідні рекомендації.

 

{gallery}News2019/03/26/01{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 78 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:7
За тиждень:839
За місяць:3015
Всього:260333

Кориснi посилання