Головне меню

Проведено ІІІ розширене засідання Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області

Image-111 липня 2018 року, в залі вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко відбулося ІІІ розширене засідання навчально-консультативної робочої групи «Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області», створеної за ініціативи голови Полтавської обласної державної адміністрації В.А. Головка, з напряму «Удосконалення мережі освітніх закладів».

Голови обласних територіальних громад підтримали ініціативу В.О. Онищенка, ректора Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, та М.В. Гриньової, декана природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.К.Короленка, щодо співпраці громад із закладами вищої освіти Полтавщини.
Департамент освіти і науки облдержадміністрації вдячний С.М.Дятленку, експерту з питань освіти програми U-LEAD with Europe, за активну участь у роботі координаційної ради та виступ на тему «Освітні реформи і створення спроможної мережі закладів освіти».
Обговорено важливі питання. Серед них: про закупівлю навчального обладнання для початкових класів нової української школи у 2018 році; інклюзивна освіта та створення інклюзивно-ресурсних центрів у Полтавській області; розвиток позашкільної освіти в умовах децентралізації.
За підсумками роботи координаційної ради учасникам надано відповідні рекомендації.

{gallery}News2018/07/12/01{/gallery}

На сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:518
За місяць:1587
Всього:252777

Кориснi посилання