Головне меню

Привітання з днем науки

n 5935 62446594Сьогодні День науки! Це свято, коли вшановують наукові традиції, досягнення вчених, якими ми пишаємося і на які покладаємо великі сподівання.
Рівень розвитку держави визначається науковим потенціалом, адже перед вченими життя ставить складні, але цікаві завдання. Тільки спираючись на розвинену науку, можна побудувати динамічну, конкурентоспроможну економіку, здатну забезпечити сталий розвиток і соціальну єдність суспільства.

Привітання директора Департаменту освіти і науки з Великоднем

 

Шановні друзі!

Великдень – найвеличніше християнське свято, довгоочікуване, світле і радісне. Воно надихає нас завжди бути чуйними, уважними, ділитися теплом своїх сердець. Вітаю вас із Світлим Христовим Воскресінням! Бажаю гармонії в душі, щирих помислів, сімейного затишку та підтримки близьких.

Проведено V розширене засідання навчально-консультативної робочої група з напряму „Удосконалення мережі освітніх закладів” „Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області”

54462599 35640 n

22 березня 2019 року відбулося V розширене засідання навчально-консультативної робочої групи під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. До участі у засіданні запрошено голів об’єднаних територіальних громад, керівників інтернатних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Рекомендації керівникам районних державних адміністрацій, міст, об'єднаних територіальних громад

2Керівникам районних державних адміністрацій, міст, об'єднаних територіальних громад! У зв'язку з погіршенням погодних умов через сильний снігопад, з метою збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу, рекомендуємо, в разі необхідності, прийняти відповідні рішення місцевої влади щодо скасування занять у закладах освіти.

На сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:37
За тиждень:674
За місяць:2683
Всього:247730

Кориснi посилання