Головне меню

ВАЖЛИВО

Проведено V розширене засідання навчально-консультативної робочої група з напряму „Удосконалення мережі освітніх закладів” „Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області”

54462599 35640 n

22 березня 2019 року відбулося V розширене засідання навчально-консультативної робочої групи під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. До участі у засіданні запрошено голів об’єднаних територіальних громад, керівників інтернатних закладів та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Рекомендації керівникам районних державних адміністрацій, міст, об'єднаних територіальних громад

2Керівникам районних державних адміністрацій, міст, об'єднаних територіальних громад! У зв'язку з погіршенням погодних умов через сильний снігопад, з метою збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу, рекомендуємо, в разі необхідності, прийняти відповідні рішення місцевої влади щодо скасування занять у закладах освіти.

Навчальний семінар «Розроблення проектів та управління проектним циклом»

c665b2492d7fc14-V 2

6-7 грудня 2018 року головні спеціалісти відділу професійної (професійно-технічної) освіти, організаційної роботи та документообігу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Макарчук В.В. і Політько І.О. беруть участь у навчальному семінарі «Розроблення проектів та управління проектним циклом», що проводиться Міністерством освіти і науки України у співпраці з програмою «U-LEAD з Європою» у м. Києві.

Шановні працівники дошкільної освіти!

Doshkillya

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Робота з малечею вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, що закладається в перші роки , слугуватиме опорою в майбутньому.
Нехай життя Ваше наповнюється щастям, добробутом та натхненням, в родинах панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень, прекрасних почуттів, що зігрівають ваші серця, дарують їм тепло і любов.

З повагою
Директор Департаменту освіти і науки                                             Олена Харченко

 

На сайті

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:140
За тиждень:276
За місяць:2993
Всього:241325

Кориснi посилання