Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Шановні працівники дошкільної освіти!

Doshkillya

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Робота з малечею вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, що закладається в перші роки , слугуватиме опорою в майбутньому.
Нехай життя Ваше наповнюється щастям, добробутом та натхненням, в родинах панують світло і злагода, в серці – добро і мудрість.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень, прекрасних почуттів, що зігрівають ваші серця, дарують їм тепло і любов.

З повагою
Директор Департаменту освіти і науки                                             Олена Харченко

 

Проведено нараду керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад

41677660 265920140797332 2101004559894708224 n

13 вересня 2018 року у приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна Полтавської області під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В.Харченко була проведена нарада за участю працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних громад.

Гра по-іншому, навчання по-новому в сприятливому кліматі Нової української школи

IMG 20180906 115511 golovna

У Комунальному закладі «Тростянецький НВК Щербанівської сільської ради Полтавської області» проведено науково-практичний семінар «Гра по-іншому, навчання по-новому в сприятливому кліматі Нової української школи».
У заході взяли участь: Флярковська О.В. – кандидат педагогічних наук, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»; Рибалко С.В. – начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації; Важеніна І.Л. – начальник відділу освіти виконавчого комітету Щербанівської сільської ради; Муліка К.М. – завідувачка центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського; педагогічні працівники Щербанівської громади.

Відбулася обласна серпнева конференція

banner3

22 серпня 2018 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася обласна серпнева конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 навчального року та основні завдання на 2018/2019 навчальний рік» за участю керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, ректорів закладів вищої освіти, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, інтернатного типу, позашкільної освіти, працівників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, депутатів Полтавської обласної ради, обкому профспілки працівників освіти і науки України.

Проведено ІІІ розширене засідання Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області

Image-111 липня 2018 року, в залі вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, під головуванням директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.В. Харченко відбулося ІІІ розширене засідання навчально-консультативної робочої групи «Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області», створеної за ініціативи голови Полтавської обласної державної адміністрації В.А. Головка, з напряму «Удосконалення мережі освітніх закладів».

На сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:34
За тиждень:579
За місяць:1666
Всього:225913

Кориснi посилання