Головне меню

Проведено засідання круглого столу щодо розвитку матеріально-технічної бази національно-патріотичного, військово-фізичного виховання

titulffdhgf

29 травня 2019 на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся круглий стіл з питань розвитку матеріально-технічної бази національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання.

Круглий стіл проводився у формі вебінару, що дало змогу дистанційно залучити учасників із шестидесяти адміністративних одиниць Полтавської області: керівників органів управління освітою, керівники методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад, директори закладів освіти, заступники директорів з виховної роботи, методисти методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад, вчителі, представники громадських організацій
Було обговорено актуальні питання розвитку матеріально-технічного бази національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання в закладах освіти області, шляхи вирішення існуючих проблем та внесення за потреби змін до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки.
Із доповіддю про основні зміни й доповнення до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки виступила начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ухань Олена Анатоліївна.
Про заснування стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка - для учнів, студентів і молодих учених Полтавщини розповів Кращенко Юрій Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, член експертної ради громадської організації ,,Родина Героїв ,,Небесної Сотні”, заступник голови Комісії для визначення стипендіатів стипендії імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка – для учнів, студентів і молодих учених Полтавщини.
Про важливість наявності якісної матеріально-технічної бази національно-патріотичного та військово-фізичного виховання в розвитку учнівської молоді в своєму виступі підкреслив Голуб Володимир Семенович, голова Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації.
Також поділилися напрацьованим досвідом, продемонстрували підготовлені відеофільми керівники закладів, що стали призерами минулорічного конкурсу: Марченко Валерій Віталійович – директор Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Полтавської обласної ради, Сідак Людмила Сергіївна – директор опорного закладу „Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області”.
Ярошенко Юлія Олександрівна, методист Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, у своєму виступі описала роль музеїв при закладах освіти у національно-патріотичному вихованні, їх матеріально-технічне забезпечення та функціонування.
Про співпрацю державних установ і громадських організацій в покращенні матеріально-технічної бази національно-патріотичного та військово-фізичного виховання в закладах освіти розповіли в.о. начальника Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Гордієнко Юлія Валеріївна, голова Полтавської обласної організації ТСО України Василенко Василь Іванович, учитель фізичної культури та «Захисту Вітчизни» Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського, керівник ПОДГО «ВСЦ «Воїн» Бариш Олег Миколайович, заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Бородай Едуард Миколайович.
Учасники засідання схвалили ідею створення єдиних центрів з національно-патріотичного виховання в області, яку запропонував голова координаційної ради з національно-патріотичного виховання Засульської об’єднаної територіальної громади Бачевський Сергій Володимирович (за прикладом діяльності центру з національно-патріотичного виховання в Засульській громаді), з досвіду роботи ГО „Молодь за справедливість”.

titulffdhgf

DSC 0620

DSC 0576

DSC 0540

DSC 0525

DSC 0525

DSC 0517

DSC 0515

DSC 0514

DSC 0510

 

На сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:829
За місяць:1795
Всього:255444

Кориснi посилання