Головне меню

Тиждень сільського господарства

центральнаЗ 28 листопада по 2 грудня 2016 року Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Тиждень сільського господарства.

На базі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Полтава, пров. Госпітальний, 10) керівниками гуртків для дітей були організовані цікаві заходи: бесіди «Овочі – джерело вітамінів», «Значення рослин у житті людини», «Домашні тварини», конкурси малюнків «Мій улюбленець», «Ми відповідальні за тих, кого приручили».
Керівник гуртка «Юні рослинники» Пугачова І.Я. організувала зі своїми вихованцями Свято врожаю, клуб веселих та кмітливих «У світі рослин», провела конкурс малюнків на тему «Рослини – символи України».
Вихованці гуртка «Юні овочівники» (керівник Белова В.І.) взяли участь у конкурсній програмі «Цікаві овочі» та у вікторині «Історія золотих яблучок». Керівник гуртка «Юні кролівники» Красій Л.І. організувала екскурсію дітей на крільчатник, де вони познайомилися з породами свійських та декоративних кролів.
Вихованці гуртків побували на екскурсії в лабораторії квітництва та овочівництва. Завідувач  лабораторії Грищенко Н.Ю. провела з дітьми бесіду на тему «Рослини в символіці України», познайомила з екзотичними  мешканцями оранжереї.
Найбільш активні учасники конкурсів, вікторин, змагань отримали   від Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді заохочувальні призи.
{gallery}News2016/12/02{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:191
За тиждень:486
За місяць:2337
Всього:255986

Кориснi посилання