Головне меню

Дитина з майбутнім

18 червня 2017 року відбувся семінар Консула провідної міжнародної асоціації «Аутизм-Європа», засновника міжнародної громадської організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання».

Організатори семінару:
•Департамент освіти і науки;
•Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»;
•Комунальний заклад «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради;
•Полтавський навчально-реабілітаційний центр Полтавської обласної ради.

Мета проведення - дати педагогічним працівникам, фахівцям та батькам дітей з особливими потребами більше інформації про проблеми аутизму, привнести нові знання в рішення щоденних питань в роботі з цими дітьми.
Останнім часом значно збільшилася кількість дітей з розладами аутичного спектру. За даними провідних світових організацій, що займаються питанням аутизму, кількість людей з таким розладом неухильно зростає і на сьогоднішній момент складає 1% від усього населення планети, тобто більше ніж усе населення України. За даними Міністерства охорони здоров’я в Україні офіційно проживає 3200 людей з аутизмом, але їх кількість реально значно більша .
У роботі семінару взяли участь завідуючі районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, викладачі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського, директори, логопеди, психологи, корекційні педагоги спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, асистенти вчителів, вчителі загальноосвітніх шкіл з інклюзивною формою навчання, соціальні педагоги, фахівці центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів та медичних закладів, батьки дітей з розладами спектру аутизму.
Семінар «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання» дав можливість учасникам знайти відповіді на багато питань, які виникають в процесі спілкування з аутичною дитиною, в їі навчанні та соціальній адаптації.

{gallery}News2017/06/12{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:852
За місяць:2703
Всього:256352

Кориснi посилання