Головне меню

ВІДБУВСЯ ТРЕНІНГ «СКЛАДАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТА ПСИХОДІАГНОСТИКА ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДИТИНИ»

1

27 – 28 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради відбувся тренінг на тему «Складання ІПР та психодіагностика пізнавальної діяльності дитини».

Звіт про фінансові результати за IІ квартал 2018 року

  • Звіт про фінансові результати за IІ квартал 2018 року | переглянути
  • Інформація про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством, за I півріччя 2018 року | переглянути

Звіт про фінансові результати за І квартал 2018 року

  •  Звіт про фінансові результати за І квартал 2018 року | переглянути

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ТЕМИ «ДИСЛЕКСІЯ. ДІАГНОСТИКА І КОРЕКЦІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНА РОБОТА»

115 лютого на базі комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» відбувся семінар з теми «Дислексія. Діагностика і корекційно-відновлювальна робота». У роботі семінару взяли участь завідуючі та логопеди районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, представники об’єднаних територіальних громад, працівники служби соціального захисту населення, логопеди спеціальних закладів освіти, батьки, керівник та спеціалісти «Благодійного фонду «Зернятко».Мета заходу – розгляд ефективних методів діагностики та корекції дислексії у дітей шкільного віку.

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ ДЛЯ ЗАВІДУЮЧИХ ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ОБЛАСТІ

1З метою реалізації державної політики у галузі освіти і науки України та забезпечення конституційних прав дітей з особливими освітніми потребами, визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної, соціально-медичної допомоги, та забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей, на виконання Указів Президента, розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України про навчання, виховання та реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, потребою часу стало створення районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів. 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР (м. Вінниця)

127-29 листопада 2017 року у Вінниці за ініціативи Національної Асамблеї інвалідів України, Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Навчально-методичного центру психологічної служби системи роботи Вінницької області відбувся Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Можливості впровадження елементів ранного втручання в дошкільних закладх. Співпраця батьків та фахівців при психолого-педагогічному супроводі дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі».

Звіт про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 року

Звіт про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 року | переглянути

Дитина з майбутнім

18 червня 2017 року відбувся семінар Консула провідної міжнародної асоціації «Аутизм-Європа», засновника міжнародної громадської організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання».

Проведено робочу нараду для завідуючих психолого-медико-педагогічних консультацій області

IMG 20170407 1052407 квітня 2017 року фахівцями комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічна консультація» проведена робоча нарада для завідуючих районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій та представників територіальних громад.

2 квітня - Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

111Цей розлад характеризується вираженим і всебічним дефіцитом спілкування і соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями.
Попереджений, - в більшості випадків означає - озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Імовірність народження дитини з синдромом Дауна збільшується з віком матері і в меншій мірі, але все-таки залежить і від віку батька. Один з факторів ризику також близькоспоріднені шлюби. Але все ж...

Відбувся семінар-практикум "Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку"

110 березня 2017 року на базі Комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічної консультація» відбувся семінар-практикум на тему: «Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку» для логопедів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій  та логопедів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Раннє втручання: Як прийняти особливу дитину

В Україні стартує масштабний проект підтримки дітей з інвалідністю та їх батьків - програма «Батьки за раннє втручання». Ця практика, поширена в багатьох європейських країнах, включає в себе допомогу у розвитку особливих дітей з 0 до 3 років, супровід їх батьків, сім'ї, а також зміни соціального середовища, в якій живе така дитина.

Президент підписав закон про посилення державних гарантій захисту прав дітей

President4Президент України підписав Закон України №1824-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей». Закон був прийнятий Верховною Радою України 19 січня 2017 року.

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання