Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

В Андріївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Новосанжарського району відбулась зустріч із клубом юних десантників «Гвардія»

 main21 лютого 2017 року в Андріївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів Новосанжарського району відбулась зустріч учнів навчального закладу із клубом юних десантників «Гвардія» м. Чутово, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнських військово-патріотичних змаганнях на кубок ВПК «Боривітер» на чолі з керівником Наталією Власенко та куратором Валентином Дібровою.

Також, разом із членами клубу, заклад відвідали керівник Чутівського районного будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна Качала та волонтери з  м. Чутово – Іван Собко і Володимир Затула.
Гості ознайомили учнів санаторної школи-інтернату зі зразками озброєння, розповіли про  надання першої медичної допомоги. Окрім того, всі охочі мали змогу розібрати навчальний автомат, потримати в руках гільзи з протитанкової зброї, скористатися рацією, одягнути бронежилети та каски.

 

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:43
За тиждень:756
За місяць:1843
Всього:226090

Кориснi посилання