Головне меню

До Полтавської облдержадміністрації завітали іноземні волонтери – викладачі іноземних мов у пришкільних літніх мовних таборах «GoCamp»

gg 1«GO Camp» – це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, учасники якої – волонтери зі всієї планети – мотивують школярів вивчати іноземні мови, щоб мати можливість вільно орієнтуватися у розмаїтому світі.
Вже третій рік поспіль освітяни Полтавщини беруть участь у даному проекті, який сприяє вихованню всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до нових викликів 21-го століття, надихають молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до сприйняття інших культур і набуття життєвого досвіду. 

У серпні 2018 року у п'яти закладах освіти Полтавської області волонтери беруть участь у роботі дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови, а саме: Потічанському НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок”, Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області, Полтавській гімназії № 6 Полтавської міської ради Полтавської області, КЗ “Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області”, Розсошенській гімназії Полтавської районної ради Полтавської області.
З метою інтеграції України до європейського науково-освітнього простору та формування позитивного іміджу нашої країни 15 серпня 2018 року відбулася зустріч заступника голови Полтавської облдержадміністрації О.Є Пругла, директора Департаменту освіти і науки О.В. Харченко з волонтерами. Іноземні гості Лара Дау, Тоні Йербі, Люсьєн Жирардан, Луіз Смедемарк Крістенсен, Еліза Сіуфо поділилися своїми враженнями від нашого краю, дітей, шкіл, сімей, в яких вони проживають.
Для ознайомлення з історією Полтавщини для гостей було організовано екскурсію до Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.
{gallery}News2018/08/15{/gallery}

На сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання