Головне меню

ВАЖЛИВО

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/www/poltav-oblosvita.gov.ua/data/www/poltav-oblosvita.gov.ua/images/News2018/01/21/2
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/News2018/01/21/2

Реалізація українсько-фінського проекту на Полтавщині

IMG-9620d709fb6ebf8dc34bbcb97983e6d2-V9 лютого 2018 року Трудолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Миргородського району перемогла у конкурсі на участь в українсько-фінському проекті «Змінитися за 7 днів».

Проект реалізується за сприяння Міністерства освіти і науки України громадською організацією EdCamp Ukraine та фінською компанією Lumo Education, що спеціалізується на поширенні фінського освітнього досвіду в інших країнах
На участь у конкурсі було подано 675 заявок, з яких було обрано четверо фіналістів: Навчально-виховне об’єднання № 6 м. Кропивницький, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23 м. Мелітополь Запорізької області, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Дрогобич Львівської області та Трудолюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Миргородського району Полтавської області.


Школу-переможницю представлено заявкою вчительки математики та фізики Трудолюбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Миргородського району Валентини Федоряки.
За умовами проекту протягом тижня з 19 лютого по 22 лютого 2018 року у Трудолюбівській школі відбудуться навчання та консультування в режимі реального часу, спрямовані на трансформацію освітнього процесу відповідно до засад Концепції «Нова українська школа».
Мета проекту – довести, що основу справжніх змін можна закласти у дуже стислий термін.
До команди проекту входять:
Еса Сінівуорі, Кайсу Хельмінен, Дмитро Науменко - експерти фінської компанії Lumo Education; Олександр Єлькін – голова ГО «ЕдКемп Україна», радник Міністра освіти і науки України, Олена Малахова – програмна директорка ГО «ЕдКемп Україна», радниця Міністра освіти і науки України, Ірина Міньковська – менеджера з комунікації і партнерства ГО «ЕдКемп Україна», представники закладів освіти – фіналістів конкурсу, журналісти журналів «Фокус», «Шкільний світ» та порталу «Нова українська школа», перекладачі та відеооператор.
Фінські експерти з компанії Lumo Education, які залучені до роботи з українською школою, мають досвід як власного викладання, так і співпраці з урядовими інституціями та реалізації фінських освітніх ідей за кордоном та є розробниками сучасних викладацьких методик та програм викладання для фінських шкіл. Вони проведуть низку відкритих уроків і тренінгів та допоможуть розробити власну програму вдосконалення закладу. Враховуватимуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона розташована, тобто працюватимуть з конкретною ситуацією.
У перший день 19 лютого 2018 року фінська команда ознайомила педагогів та учнів школи з принципами фінської системи освіти, основами соціального конструктивізму, навчання через експеримент, автономності та довіри. Тривалість безпосередньо тренінгової програми на базі школи – п’ять днів.
22 лютого участь у Програмі українсько-фінського проекту візьме директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко Ще два дні триватиме консультаційна підтримка та інформування про проект.
23 лютого передбачається презентація результатів експерименту «Змінитися за 7 днів» Міністерству освіти і науки України та засобам масової інформації, а також зустріч з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.

{gallery}News2018/01/21/2{/gallery}

На сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:671
За місяць:2509
Всього:237779

Кориснi посилання