Головне меню

Директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко Оленою Вікторівною проведено виїзний прийом громадян у Миргородському районі

image-0-02-05-d929 листопада 2016 року мешканці Миргородського району мали змогу звернутися з питань функціонування освітньої галузі до директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко Олени Вікторівни на особистому прийомі.

Зустріч відбувалася у приміщенні Миргородської райдержадміністрації за участю голови Миргородської райдержадміністрації Коваленка Ю.М.
Під час особистого прийому  громадянами порушувались питання щодо функціонування шкіл, їх фінансового забезпечення під час створення об’єднаної територіальної громади у районі, відновлення приміщення спортивної зали Кибинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, перевезення дітей до Зуївцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також щодо збереження мережі  дошкільних навчальних закладів у разі створення об’єднаної територіальної громади.
Крім цього, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко О.В. звернулася з вітальним словом до учасників районного конкурсу «Учитель року», що відбувався цього дня,  та до глядачів з числа освітянської громади Миргородщини.
Також, під час перебування у районі було відвідано Кибинцівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та проведено обговорення нагальних питань професійно-технічної освіти та діяльності інтернат них закладів під час зустрічі з директорами Миргородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради та професійно-технічного училища №44, що розташовані на території району.
{gallery}News2016/11/30{/gallery}

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:4
За тиждень:175
За місяць:2351
Всього:259669

Кориснi посилання