Головне меню

Громадськість турбують проблеми безпеки

 IMG 20170609 10034009.06.2017 в актовій залі Департаменту освіти і науки, на пропозицію обласних та політичних громадських організацій, відбулася зустріч у форматі круглого столу з питань запобігання проявів злочинів збоку іноземних громадян, зокрема тих, що навчаються у вищих навчальних закладах Полтави.

В обговоренні проблеми взяли участь представники громадськості, Управління Служби безпеки України в Полтавській області, вищих навчальних закладів, правоохоронних органів, Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області, Полтавської міської ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Учасники зустрічі зініціювали проведення спільних заходів по виявленню правопорушників та забезпеченню правопорядку у місцях відпочинку молоді.
За результатами обговорення, представники громадських організацій вирішили відпрацювати механізм подання запиту до депутатів Верховної Ради України про внесення змін і доповнень до законодавчих актів, які регулюють перебування іноземних громадян на території України.

{gallery}News2017/06/9{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:837
За місяць:3013
Всього:260331

Кориснi посилання